Bidetové sifóny

( množstvo produktov: 1 )

Bidetové sifóny

Predpokladom správneho fungovania bidetu je výber optimálneho sifónu. Umožňuje správny odtok vody a zároveň chráni pred nežiaducimi pachmi. Bidetový sifón vyberáme podľa typu keramiky, ktorú máme. Iné sifóny sa montujú na závesné bidety a iné na stojace modely. Potom skontrolujeme kompatibilitu otvorov s odtokom. Stojí za zváženie, či potrebujeme sifón, ktorý sa dá uzavrieť zátkou.

Závesný bidet

Vzhľad bidetu, jeho tvar, farba a dizajnové línie by mali byť zladené s ostatnými keramickými prvkami v kúpeľni, ako je napríklad záchodová misa alebo umývadlo. Optimálnym krokom je zakúpiť všetky tieto prvky v rámci jednej kolekcie značky, ktorej výrobkami sme sa rozhodli vybaviť náš interiér. Okrem toho sa oplatí vybaviť bidet dizajnovo vhodným príslušenstvom (vrátane vodovodnej batérie alebo sifónu), ktoré vytvorí efekt harmonického a nerušivého dekoru našej kúpeľne alebo toalety a zároveň definuje jej štýl.


Je tiež dôležité mať na pamäti aspekt správneho výberu sifónu, ktorý najmä v prípade závesného bidetu zohráva dekoratívnu úlohu, pretože je viditeľný zvonku. Completo.sk ponúka bidetové sifóny v rôznych módnych farbách a tvaroch, vyrobené z kovu alebo plastu.

Bidet so zátkou

Pri výbere bidetového sedadla a sifónu je dôležité venovať pozornosť tomu, či model podporuje funkciu uzatvárania odtoku a či výrobca dodáva v súprave zátku. Iba takáto súprava umožňuje uzavretie odtoku. Odporúčame vyberať zátky typu Click-Clack alebo zátky, ktoré sa dajú zatvárať a otvárať pomocou rukoväte. Len niektoré modely na trhu môžu byť vybavené prídavnou súpravou na uzavretie odtoku.

pixel