Bidety

( množstvo produktov: 9 )

Bidety sú nevyhnutnou súčasťou každej modernej kúpeľne! Bidet alebo bidetová misa z kolekcie Completo.sk je funkčné vybavenie kúpeľne a toalety, ktoré je súčasťou každého interiéru, kde záleží na pohodlí. Bidetové misy sú používateľmi čoraz viac oceňované a spĺňajú rastúce potreby všetkých členov domácnosti! Moderná bidetová toaleta alebo bidetové WC je ideálnym miestom pre vás a vašu rodinu!


Vďaka rôznym štýlom, tvarom a formám bidetov je ľahké nájsť sanitárny prístroj, ktorý sa dokonale hodí k usporiadaniu vašej kúpeľne alebo toalety! Vďaka rôznorodosti štýlov, tvarov a foriem bidetov si ľahko nájdete sanitárne zariadenia, ktoré dokonale zapadnú do vašej kúpeľne a toalety! Moderné bidety a kúpeľňové bidety z našej kolekcie sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, takže sa budú používať na každodenné používanie dlhé roky. Kúpeľňové bidety sa vyznačujú aj vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, ako aj voči nepriaznivým účinkom vlhkosti alebo čistiacich prostriedkov.

Čierny bidet, biely bidet a moderné bidety

Kúpeľňový bidet alebo modernistický WC bidet je dokonale hladký vďaka použitiu funkcie glazúry pri jeho výrobe, ktorá umožňuje rýchle a dôkladné čistenie. Zasklenie bidetu zabezpečuje správnu údržbu toalety alebo kúpeľne. Bidety z kolekcie Completo.sk možno čistiť chemickými prostriedkami, takže si môžete byť istí, že všetky druhy baktérií a baktérií, ktoré sa v bidete usadia, budú vždy účinne odstránené! Moderné bidety sa vyznačujú vysokou estetikou a dizajnovými trendmi. Čierny bidet v kombinácii s módnymi kúpeľňovými alebo toaletnými doplnkami dodá celému interiéru mimoriadnu eleganciu! Vďaka rôznym farbám a tvarom môžete bidet umiestniť do moderných kúpeľní, ako aj do kúpeľní s klasickým interiérom.

pixel