BLANCO

( množstvo produktov: 625 )

BLANCO je synonymom systémov, ktoré sú premyslené do najmenších detailov, aby uľahčili prácu v domácich kuchyniach. Všetky komponenty, od kuchynských batérií a drezov až po zberače odpadu a príslušenstvo, sú navzájom dokonale zladené.

Systémy BLANCO tak pomáhajú dlhodobo modernizovať a zlepšovať užívateľskú prívetivosť kuchýň na celom svete z hľadiska pohodlia a výhod spojených s prípravou jedla, používaním pitnej vody a vody na varenie, ako aj udržiavaním čistoty a hygieny. Chceme byť najatraktívnejším a najpreferovanejším dodávateľom, ktorý posilňuje svoju pozíciu na medzinárodnom trhu prostredníctvom dokonalosti a spoľahlivosti, najmä v oblasti služieb zákazníkom. S našimi partnermi chceme spolupracovať zodpovedne a hodnotovo orientovane a mať angažovaných a kompetentných zamestnancov.

Nemecká spoločnosť BLANCO, založená v roku 1925, je jedným z popredných svetových výrobcov drezov a vodovodných batérií. Značka sa špecializuje na výrobu drezov z nehrdzavejúcej ocele, kompozitu Silgranite a keramiky. Okrem toho spoločnosť ponúka široký sortiment kuchynského príslušenstva. Drezy sú najpoužívanejšou časťou kuchyne, ak veríte štatistikám, preto spoločnosť BLANCO dbá na to, aby svojim zákazníkom slúžili dlhé roky. Najznámejšie a najčastejšie vyberané drezy BLANCO sú MODEX-M 60, ANDANO, MEVIT, CLASSIC Pro-IF, STRATO Pro-IF, AXIA, AXON, AXIS, ALAROS, STRATO Pro, DALAGO, BLANCODELTA, BLANCORONDO, RONIS, STATURA a SUBLINE.

Vodovodné batérie sú kuchynským zariadením, prostredníctvom ktorého získavame najdôležitejšie potraviny preto BLANCO dbá na to, aby boli vyrobené z vysokokvalitných a zdravotne bezpečných materiálov. Najzaujímavejšie batérie, ktoré táto nemecká značka ponúka, sú BLANCO LINEE, BLANCO LINEE-S, QUADRIS, ELOS, PYLOS, BLANCOMERKUR-S, ALTA Compact, FILO a TIVO.

Charakteristickým znakom, ktorý spája všetky výrobky BLANCO, je ich pozoruhodný dizajn. Na dizajn spoločnosti dohliada tím vynikajúcich dizajnérov, ktorí do každého jedinečného projektu vkladajú kúsok seba, aby splnili všetky potreby svojich zákazníkov.

pixel