Dávkovače mydla

( množstvo produktov: 6 )

Dávkovače mydla sú základným vybavením našich kúpeľní. Vďaka praktickému mechanizmu založenému na činnosti čerpadla umožňujú nielen presné dávkovanie tekutého mydla a znižujú jeho spotrebu, ale vďaka mnohým tvarom a formám a materiálom, z ktorých sú vyrobené, sú aj dekoratívnym prvkom, ktorý je často najvýraznejším akcentom v interiéri. Spolu s ďalšími kúpeľňovými doplnkami vytvárajú kompletný štýl našich kúpeľní.


V priebehu rokov sa spôsob starostlivosti o hygienu zásadne zmenil. Najmä v nedávnom období pandémie sa systematickému umývaniu rúk pripisoval veľký význam, najmä z bezpečnostných dôvodov. Informovanosť verejnosti sa zvýšila, a preto sa o to viac snažíme eliminovať vírusy, baktérie a plesne v našom prostredí. Dávkovače mydla sú účinnou zbraňou v boji proti nim.

Kúpeľňové dávkovače tekutého mydla a senzorové dávkovače mydla

Dávkovače mydla sú kompaktné zariadenia umiestnené v blízkosti umývadla alebo drezu. Používajú sa na skladovanie a dávkovanie tekutého alebo gélového mydla. Prvé z nich sa objavili na trhu začiatkom osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia, 15 rokov po vynáleze tekutého mydla. Completo.sk ponúka dávkovače z plastu, kovu, keramiky a skla. To umožňuje takmer neobmedzené možnosti zladenia konkrétneho modelu s takmer akýmkoľvek dizajnom interiéru našej miestnosti.


Dávkovače tekutého mydla neabsorbujú nebezpečné baktérie a vírusy a pokročilejšie modely môžu byť vybavené senzorom na bezdotykové dávkovanie mydla, čo zaručuje ešte vyššiu úroveň hygieny.
Všetky tieto modely sú k dispozícii v širokej škále dizajnov a farieb, od klasickej bielej a čiernej cez čoraz obľúbenejšie chrómové, strieborné a zlaté až po pastelové odtiene modrej, ružovej a červenej.

pixel