Dažďové sprchy

( množstvo produktov: 12 )

Dažďové sprchy sú čoraz obľúbenejším prvkom kúpeľňového vybavenia, ktorý dokonale dopĺňa tradičnú sprchovú hlavicu alebo je jej alternatívou. Dažďová sprchová hlavica sa rovnako ako klasická sprchová hlavica používa na rozptýlenie prúdu vody, ale vďaka svojej konštrukcii je táto konštrukcia účinnejšia a efektívnejšia, pretože získavame efekt padajúceho dažďa, čo sa priamo premieta nielen do nášho zážitku počas pohodlného a jemného kúpeľa, ale aj do množstva spotrebovanej vody.

Stropná dažďová sprcha, kaskádová dažďová sprcha s vodopádom, skryté dažďové sprchy

V ponuke Completo.sk nájdete mnoho modelov dažďových spŕch vybavených rôznymi funkciami s rôznymi režimami rozptylu vody a podsvietením, v rôznych tvaroch a farbách (najčastejšie sú štvorcové a obdĺžnikové, ale k dispozícii sú aj okrúhle). Ponúkame najobľúbenejšie skryté a horné dažďové sprchy, ako aj modely spŕch, ktoré nahrádzajú klasickú sprchovú hlavicu, vrátane najnovšieho riešenia v tejto oblasti, kaskádovej dažďovej sprchy, v ktorej voda tečie v širokom prúde pripomínajúcom skutočný vodopád.

Okrem najväčšej výhody dažďových spŕch, ktorou je ich moderný vzhľad, nemožno opomenúť ani komfort, ktorý ponúkajú. Výber obľúbeného režimu a rozptýlenie kvapiek vody zaručuje nielen typicky hygienický kúpeľ, ale aj jemnú a uvoľňujúcu masáž vášho tela.

Rovnako ako ostatné prvky značkového kúpeľňového vybavenia sú aj dažďové sprchy vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ s chrómovou povrchovou úpravou, na ktorej údržbu používame len prostriedky určené na čistenie oceľových a chrómových prvkov, a to mäkkou handričkou, pri ktorej nehrozí poškriabanie vonkajších častí.

pixel