DEANTE

( množstvo produktov: 99 )

Spoločnosť Deante je európskym lídrom v oblasti kvality a dizajnu. Rôznym skupinám zákazníkov ponúkame kúpeľňové a kuchynské vybavenie, ktoré hľadajú. Starostlivosť o zákazníkov a zamestnancov považujeme za hlavný zdroj rozvoja spoločnosti. Chceme, aby každý, kto si kúpi náš výrobok, povzbudil k nákupu aj ostatných - preto nám záleží na úrovni spokojnosti zákazníkov.

Deante

Za všetky výrobky spoločnosti Deante sú zodpovední konkrétni ľudia: inžinieri, dizajnéri, kontrolóri kvality a manažéri výrobkov. Preto sme si istí, že dizajn a kvalita našich výrobkov spĺňajú najvyššie štandardy, čo potvrdzuje aj naša dlhoročná záruka. Výrobky označené ako "navrhnutý výrobok" boli navrhnuté od prvej skice až po konečný efekt poľskými dizajnérmi, ktorí tvoria tím Deante Design Studio. Výsledkom je originálny dizajnový projekt, ktorý zohľadňuje krásny vzhľad, ako aj pohodlie a funkčnosť, najkvalitnejšie materiály, moderné technológie a proekologickú politiku značky.

Svet napreduje a potreby ľudí sa menia spolu s ním. Neustále sa snažíme spoznávať očakávania našich zákazníkov - vytvárať čo najhodnotnejšie riešenia z hľadiska funkčnosti, výnimočného dizajnu alebo jednoduchej inštalácie. Originálny dizajn výrobkov Deante, ich kvalita a odolnosť boli ocenené v mnohých prestížnych súťažiach, ako napríklad Top Design AwardMust Have alebo Dobry Wzór. Pre spoločnosť je to zdroj hrdosti a pre našich zákazníkov potvrdenie, že výrobky, ktoré si vyberú, budú funkčné, elegantné a stanú sa skutočnou ozdobou kuchyne a kúpeľne.

KVALITA

Použitie prvotriednych komponentov a starostlivá kontrola kvality zaručujú, že naše riešenia splnia očakávania našich zákazníkov a budú im slúžiť dlhé roky. Všetky výrobky Deante spĺňajú európske normy. Všetky výrobky Deante prechádzajú trojstupňovým procesom kontroly kvality. Prvá sa uskutočňuje v továrni nielen v každej fáze výrobného procesu, ale aj bezprostredne po jeho ukončení. Druhý proces prebieha v oddelení kontroly kvality spoločnosti Deante tesne pred odoslaním výrobkov do obchodov po celom svete. Treťou fázou je overenie vybraných technických parametrov výrobkov v najmodernejšom laboratóriu spoločnosti Deante na oddelení výskumu a vývoja. Každá kolekcia prechádza sériou testov v technologicky vyspelom laboratóriu spoločnosti Deante. Tu sa potvrdzuje kvalita materiálov, precíznosť spracovania a trvanlivosť výrobkov.

VÝROBA

Spoločnosť Deante sa už roky zameriava na vývoj moderných výrobných zariadení. Vďaka vlastným závodom máme plnú kontrolu nad výrobným procesom. Používame technologicky vyspelé roboty a stroje. Všetko sa vykonáva v súlade s prísnymi postupmi a prísnymi normami.
Dôležité miesto vo výrobnom procese má oddelenie výskumu a vývoja. Tu testujeme polotovary, komponenty a hotové prototypy z hľadiska ich zloženia, pevnosti, odolnosti voči vonkajším faktorom, ako aj jednoduchosti použitia.

Deante je PROECO

Filozofia PROECO spoločnosti Deante sa zrodila z pocitu zodpovednosti za ochranu prírodných zdrojov Zeme a tiež ako reakcia na ekonomické potreby zákazníkov. Chceme, aby naše výrobky boli užívateľsky prívetivé a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Preto používame prírodné suroviny a odolné materiály s dlhou životnosťou, ktoré sa dajú po mnohých rokoch používania premaľovať a dať im druhý život v novej farbe. Filozofia spoločnosti PROECO zahŕňa prírodné suroviny, ekologické obaly, zníženie používania plastov a pomoc pri znižovaní spotreby vody. Uvedomujeme si svoju zodpovednosť, a preto neustále hľadáme riešenia, ktoré sú čo najmenej invazívne pre Zem, ktorá je naším spoločným dobrom.

 

pixel