Digestory

( množstvo produktov: 563 )

Digestory a odsávače pár | Completo.sk

Odsávače pár sú jedinečné a nenahraditeľné domáce spotrebiče, ktoré sa používajú na odstránenie nepríjemných pachov a výparov z našich kuchýň. Odsávač pár je nepostrádateľným pomocníkom každého kuchára! Odsávač pár je pri varení nepostrádateľnou pomôckou každého kuchára! Odsávače pár s uhlíkovým filtrom do kuchyne a obývačky s kuchynským kútom zaručujú maximálny komfort používania a dokonalé spracovanie! Odsávač pár s uhlíkovým filtrom rýchlo absorbuje vlhkosť nahromadenú v kuchyni a nepríjemné pachy z varenia. Odsávače pár sa starajú aj o náš kuchynský nábytok! Zabraňujú hromadeniu vodných pár na nábytku, ktoré má negatívny vplyv na jeho trvanlivosť, a umožňujú nám rýchlo sa zbaviť zápachu vareného jedla. Absencia moderného odsávača pár v kuchyni škodí nášmu nábytku! Dyha sa často odlupuje alebo drevo na kuchynskom nábytku napučiava. Pravidelným používaním odsávača pár tomu môžete predísť!

Čierne odsávače pár, retro odsávače pár a rustikálne digestory

Dobrý odsávač pár je nielen krotiteľom pachov, vlhkosti a pary pri varení v interiéri! Pomocou moderných kuchynských digestorov si spríjemníte varenie a dodáte svojmu interiéru ten správny štýl a dizajn! Retro odsávače pár a rustikálne odsávače pár potešia každého hosťa, ktorý vstúpi do vašej kuchyne alebo modernej obývačky s kuchynským kútom. Rustikálne nástenné digestory vás prenesú do vidieckej chalupy, kde sa kuchyňa s pripojenou špajzou a veľkým bielym stolom premení na inscenáciu viktoriánskeho románu, v ktorom vy a vaša rodina hráte hlavné úlohy! Retro odsávače pár v kombinácii s ďalšími domácimi spotrebičmi, ako je rúra alebo chladnička v štýle 50. a 60. rokov, vnesú do našich interiérov skutočný vintage pocit! Čierne odsávače pár budú jedinečným prvkom pri zariaďovaní modernej kuchyne zariadenej v modernistickom, klasickom a glamour štýle. Nezabudnite, že čierna a biela sú klasikou, ktorá sa hodí k väčšine štýlov interiéru! Funkčná kuchyňa sa nezaobíde bez odsávača pár. Jeho úlohou je odstraňovať zápach, odstraňovať vlhkosť a absorbovať mastnotu a iné látky zo vzduchu. Odsávač pár zvyšuje komfort varenia a zabraňuje kondenzácii vody na oknách. Ak nemáte odsávač pár, všetky výpary z varenia sa usadzujú na nábytku, stenách a textíliách.

Na čo si dať pozor pri kúpe odsávača pár?

Účinnosť - správny odsávač pár by mal prefiltrovať vzduch v kuchyni aspoň šesťkrát za 1 hodinu.


Tichá prevádzka - ak odsávač pár neprekročí 50 dB na prvom stupni, možno ho označiť za tichý.


Vzhľad a jednoduché čistenie - odsávač pár už nie je len funkčným zariadením, ale aj dekoratívnym prvkom. Odsávač pár môže interiéru dodať charakter a podčiarknuť náš štýl. Pri zabudovaní do skrine je prakticky neviditeľný.

* Kovové filtre a vonkajšia strana odsávača pár si vyžadujú pravidelné čistenie

Rozmery spotrebiča - je dôležité, aby odsávač pár zodpovedal vášmu štýlu varenia. Pre efektívnu prevádzku musí byť odsávač pár široký aspoň ako plynový sporák/elektrická varná doska alebo širší (+10/20 cm).

Ako správne nainštalovať odsávač pár
:

Odsávanie (otvorený okruh) - výpary a teplý vzduch sú odvádzané von. Aby sme mohli vytvoriť otvorený okruh, musíme mať prístup k ventilačnému komínu.
Absorbér (uzavretý okruh) - používa sa, keď nie je možné priame pripojenie na vonkajšiu ventiláciu. Okrem kovového filtra inštalujeme aj uhlíkový filter (na odstránenie vlhkosti a zápachu). Je dôležité vymeniť filter podľa odporúčaní výrobcu.

pixel