Doplnky a príslušenstvo k sprchovým vaničkám

( množstvo produktov: 6 )

Sprchové kúty so sprchovou vaničkou alebo bez nej sú atraktívnou alternatívou k tradičnej vani, najmä v menších kúpeľniach. Umožňujú okamžitý kúpeľ kedykoľvek počas dňa bez čakania na napustenie vody a modely vybavené funkciou hydromasáže poskytujú poriadnu dávku relaxácie po náročnom a stresujúcom dni. Aby to bolo možné, musíme si vybrať správnu sprchovú vaničku pre náš sprchovací kút, ideálne prispôsobenú tvaru a veľkosti sprchovacieho kúta, našim potrebám a veľkosti kúpeľne, ako aj očakávaniam ostatných členov domácnosti. Sortiment Completo.sk zahŕňa aj návrhy, ktoré umožňujú inštaláciu samotnej sprchovej vaničky bez potreby sprchového kúta - táto možnosť je u našich zákazníkov stále obľúbená vďaka modernosti a praktickosti, ktorú predstavuje v našich kúpeľniach.


Okrem veľkého výberu sprchových vaničiek môžeme našim zákazníkom ponúknuť aj potrebné komponenty na ich správnu inštaláciu. Príslušenstvo k sprchovým vaničkám, ktoré je k dispozícii v našom obchode, ako sú nožičky na sprchové vaničky, montážne rámy a kompletné súpravy na upevnenie sprchových vaničiek, vám umožní správne nainštalovať sprchovú vaničku.

Nohy k sprchovej vaničke, montážny rám, upevňovacia súprava, krycia lišta

Na správnu inštaláciu sprchovej vaničky v našej kúpeľni je vhodné zakúpiť špeciálne príslušenstvo a prvky potrebné na správnu a stabilnú inštaláciu. V ponuke Completo.sk ľahko nájdete rôzne riešenia v tejto oblasti, ale aj príslušenstvo, ktoré zlepší vzhľad, funkčnosť a využiteľnosť každej sprchovej vaničky a sprchového kúta. Patria sem sifóny, nohy, rámy, montážne podstavce, kompletné inštalačné súpravy, ako aj krycie lišty a sprchové panely. Všetky spolu alebo samostatne urobia z vašej sprchovej vaničky povestný crème de la crème vašej kúpeľne, ktorý vzbudí úprimný obdiv a niekedy aj závisť vašich hostí. Využite štandardné a voliteľné príslušenstvo sprchovej vaničky!

pixel