Drezy z nehrdzavejúcej ocele

( množstvo produktov: 239 )

Nerezové drezy, oceľové drezy a kuchynské drezy z nehrdzavejúcej ocele

Nerezové drezy sú vysoko kvalitné za dobrú cenu. Keramické alebo žulové drezy majú v porovnaní s oceľovými drezy vyššiu cenu. Najdôležitejšie je, že to neznižuje ich kvalitu a funkčnosť. Nezabudnite, že aj profesionálni kuchári oceňujú jedinečné vlastnosti nehrdzavejúcej ocele a vyberajú si ju! Prečo? Pretože veľa kuchynského vybavenia je kovového, porcelánového, skleneného, navyše s rôznymi veľkosťami hrncov a panvíc, rýchlo sa pohybuje a nie raz sa stane, že niektorý z nich spadne do inej komory drezu alebo narazí do okrajov drezu. Mechanická pevnosť musí byť veľmi vysoká, a to oceľové drezy zaručujú! Okrem toho oceľ absorbuje nárazy a nádoba, ktorá do nej spadne, sa tak ľahko nerozbije. Jednoduché čistenie a starostlivosť by tiež nemali vyžadovať príliš veľa času a energie. To platí aj pre nehrdzavejúcu oceľ. Po každom praní stačí utrieť do sucha. Raz za čas sa oplatí osviežiť prípravkom BLANCO POLISH na nerezovú oceľ. Ide o príslušenstvo pre oceľové drezy, ktoré zmierni stopy každodenného používania, vyhladí jemné škrabance a dodá nový lesk.


Nerezové drezy s jednou misou, nerezové drezy s dvoma misami a drezy z nehrdzavejúcej ocele s odkvapkávacou miskou

Spoločnosť BLANCO používa iba nehrdzavejúcu oceľ, ktorej výber podlieha prísnej kontrole! Predovšetkým vďaka charakteristickým fyzikálnym a chemickým vlastnostiam samotného materiálu nepodlieha nehrdzavejúca oceľ korózii. Jediné stopy hrdze, ktoré sa môžu objaviť, sú cudzieho pôvodu, napríklad z lacných kovových spotrebičov. Takéto škvrny možno rýchlo odstrániť pomocou prípravkov na ošetrenie oceľových drezov, ktoré nájdete v príslušenstve drezov. Oceľ je tiež odolná voči vysokým teplotám a je odolná voči kyselinám používaným v kuchyni, svetlo nemá vplyv na štruktúru materiálu. Výrobcovia v tejto kategórii štandardne ponúkajú širokú škálu možností, pokiaľ ide o spôsob montáže aj počet komôr. Vyberte si z oceľových drezov s 1 miskou a odkapávačom, drezov s odkapávačom, závesných drezov s 2 miskami alebo jednoducho drezov na dosku s jednou veľkou miskou pre skrinku s priemerom 60 cm. V kolekcii Completo.sk máme rohové nerezové drezy, obdĺžnikové oceľové drezy a okrúhle jednokomorové drezy. Problémom nie sú ani drezy pre pravákov a ľavákov!


Jednokomorový drez z brúsenej alebo leštenej ocele? Ktorý oceľový drez si vybrať?

Pri výbere oceľového drezu do kuchyne vás okrem dilemy, akú značku výrobku si vybrať, určite zaujíma aj vzhľad a štruktúra materiálu? Oceľové kuchynské drezy ponúkané na Completo.sk sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách ocele, ktoré ovplyvňujú konečný vzhľad! Môžete si vybrať klasicky leštenú oceľ, ktorej štruktúra je hladká a lesklá. Leštená oceľ vyzerá veľmi pôsobivo, ale tento lesk má aj svoje nevýhody. Na slnečnom svetle je viditeľná každá šmuha, odtlačok prsta alebo škrabanec. Drez z leštenej ocele je najnáročnejšou voľbou, pokiaľ ide o údržbu, a aby sa každý deň leskol ako nový, je potrebné ho starostlivo leštiť, najlepšie pomocou čistiaceho prostriedku BLANCO POLISH, ktorý je špeciálne určený na tento účel. Pozrite si série LANTOS, ZEROX, CLASSIC, DIVON, okrúhly oceľový drez s jedným umývadlom RONIS-U, RONIS-IF alebo závesný oceľový drez ANDANO, CLARON, ETAGON alebo rohový drez DELTA-IF s odkapávačom a automatickou zátkou.
Brúsená oceľ je hladká na dotyk. Je to správna voľba na dlhé roky používania! Akékoľvek škrabance sa stratia medzi prirodzenou štruktúrou a čistenie drezov nevyžaduje toľko pozornosti ako pri leštenom povrchu. Umývadlá z brúsenej ocele, SUPRA-U s 1 alebo 2 miskami, LANTOS, LIVIT S a MEDIAN sú série umývadiel s jednou miskou a väčšou dvojitou miskou s odkapávačom. To sú jedny z najčastejších volieb našich zákazníkov.
Nerezové drezy Durinox s matným a hladkým povrchom sú drezy, ktoré nepodliehajú dodatočnému lešteniu alebo kefovaniu a ich povrch sa neleskne. Ďalšou výhodou je jednoduchá starostlivosť o takúto jednotnú štruktúru. Durinox je kalená oceľ, oveľa tvrdšia a odolnejšia proti poškriabaniu. Exkluzívna možnosť pre náročných zákazníkov. Ak máte záujem o túto konštrukciu, hľadajte oceľové drezy Blanco zo série FLEX, TIPO, TOP EE, TOP ED, TOP EZS, TOP EZ.
Nakoniec je tu dekor z nehrdzavejúcej ocele! Takéto drezy sú potiahnuté dekorom pripomínajúcim tkané vlákna látky, napríklad ľanu, takže povrch nie je ani hladký, ani lesklý. Nevyžadujú si čas strávený drhnutím a leštením. Škvrny, nečistoty alebo mechanické poškodenia nebudú obzvlášť viditeľné. Je preto praktickou voľbou pre zaneprázdnených ľudí a výber vhodných modelov je rovnako široký. Jednokomorové drezy Lantos pre skrinky s priemerom 45 cm, oceľové dvojkomorové drezy s odkvapkávacou plochou, napríklad TIPO 8 S s montážou na dosku, alebo možno malý okrúhly drez RONDOVAL?
Ďalšie kuchynské príslušenstvo pre jednotlivé rady nájdete v kategórii príslušenstvo drezov. Od odkvapkávacej misky, ktorú možno použiť ako odkvapkávač, cez drevené, sklenené alebo plastové dosky na krájanie až po dávkovače na umývací prostriedok.

pixel