FRANKE

( množstvo produktov: 229 )

Spoločnosť Franke ponúka kompletné vybavenie pre srdce vašej domácnosti. Drezybatérie, varné dosky, rúry, odsávače pár a užitočné doplnky vytvárajú funkčnú a krásnu kuchyňu.

Ktorý materiál je vhodný pre vašu kuchyňu, závisí od toho, na čo je drez určený. Každý starostlivo navrhnutý materiál je jedinečný a ponúka jedinečné výhody. Napríklad granitové drezy Franke sa dodávajú v deviatich farbách inšpirovaných prírodou a poskytujú vynikajúci estetický vzhľad.


Žula je len jedným z materiálov, ktoré ponúkame, preto si doprajte radosť z objavovania skvelých možností, ktoré spoločnosť Franke ponúka. Každej časti nášho výrobku venujeme veľkú pozornosť - od umývadiel cez batérie až po filtráciu vody. Týmto spôsobom pomáhame vytvoriť dokonalé riešenie pre kuchyňu.


Ako vyzerá vaša vysnívaná kuchyňa? Blyští sa chrómom alebo možno jemne odráža svetlo nehrdzavejúcou oceľou? Prekvapuje farbou alebo zvádza zlatom? Budete variť pre jednu, dve alebo dvadsať osôb?


V spoločnosti Franke veríme, že každá kuchyňa by mala byť jedinečná, rovnako ako vy.
Je to miesto, kde sa dobre varí, jedáva, trávi čas s rodinou a priateľmi, oslavuje a mnoho iného. Preto vám chceme pomôcť vytvoriť dokonalú kuchyňu pre vás - od drezu a batérií až po rúru a digestor.

Veľká vynaliezavosť

Predstavte si kuchyňu, v ktorej všetko funguje, vyzerá skvele a má svoj účel. Kuchyňa, ktorej všetky časti sú navrhnuté tak, aby vám spríjemnili deň. Presne takýto prístup zvolila spoločnosť Franke pri navrhovaní našich kuchynských systémov. Dali sme si záležať na tom, aby naše riešenia poskytovali dokonalú rovnováhu medzi štýlom, komfortom a funkčnosťou kuchyne.

Veľká všestrannosť

Milujete minimalizmus? Alebo máte radšej výrazné farby a tvary? So spoločnosťou Franke sa nemusíte uspokojiť s jednou možnosťou. Vďaka širokej škále textúr, farieb a materiálov, z ktorých si môžete vybrať, môžete svoju kuchyňu prispôsobiť svojim želaniam a doplniť svoj štýl.

Skvelá inovácia

Už viac ako 100 rokov neustále zlepšujeme a inovujeme naše výrobky a služby. Táto história a skúsenosti nám pomohli navrhnúť a vytvoriť kuchynské riešenia a výrobky, ktoré sa osvedčili vo viac ako 100 miliónoch domácností na celom svete.

Veľkosť, ktorá robí dojem

Naše produkty a systémy navrhujeme tak, aby boli krásne a ľahko sa používali. Keďže používame len starostlivo vybrané materiály a najmodernejšie výrobné postupy, môžete si byť istí, že vaša kuchyňa vydrží dlhé roky.

Veľká tradícia

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základom je precízne inžinierstvo a tradičné remeselné spracovanie. Po viac ako 100 rokoch sa tieto princípy a základy nezmenili. Ale hoci niektoré aspekty zostávajú rovnaké, s hrdosťou môžeme povedať, že sme aj prispôsobiví. Neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii znalosti pôvodu a pohľadu do budúcnosti sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Našou misiou je urobiť ju úžasnou

Franke je spoločnosť, v ktorej na ľuďoch záleží. Naším poslaním je potešiť, ale aj ohromiť našich klientov. Preto vytvárame produkty, ktoré vám vyčarujú úsmev a pocit výnimočnosti. Chceme ponúkať produkty, ktoré skutočne uľahčujú a zlepšujú život. Preto sa snažíme, aby ste sa cítili skvele - Make It Wonderful.

pixel