Keramické drezy

( množstvo produktov: 23 )

Ako sa vyrábajú keramické drezy?

Keramické drezy sú ekologické a funkčné v jednom! Prírodné suroviny použité pri výrobe zaručujú, že drez je hygienický a neutrálny pri styku s potravinami. Technika vypaľovania keramického drezu zabezpečuje odolnosť materiálu, takže drez je odolný voči vysokým a nízkym teplotám, ale aj voči mechanickému poškodeniu nožom alebo náhodným úderom a otlakom. Už sa nemusíte obávať poškriabania nožom alebo hľadania miesta na horúcu panvicu! Táto funkcia keramického drezu vám v kuchyni poskytne ďalšiu pracovnú plochu. Rôzne tvary drezov, obdĺžnikové, okrúhle, s jednou miskou, s dvojitou miskou s odkapávačom alebo bez neho, umožňujú integrovať keramické drezy do takmer akéhokoľvek usporiadania kuchyne! Ak snívate o štýlovej kuchyni vhodnej pre celú rodinu, keramický drez by mal byť vašou prvou voľbou!


Keramický drez, keramický drez s jednou miskou a keramický drez s dvoma miskami

Rekonštrukcia kuchyne zahŕňa výmenu mnohých prvkov ... nielen drezu alebo kuchynskú batériu. Často meníme celý koncept miestnosti, inšpirujeme sa sociálnymi médiami, dizajnérmi alebo priateľmi. Vízia dokonalého celku je pre nás najdôležitejšia, veď si konečne zariaďujeme kuchyňu snov! Na trhu je dnes k dispozícii široká škála materiálov, z ktorých možno vyrobiť kuchynskú pracovnú dosku. Bohužiaľ, nie všetky sú vhodné pre všetky typy drezov. Zadajte, čo potrebujete, a my v Completo.sk prispôsobíme ponuku zodpovedajúcich modelov vašim individuálnym potrebám!


Biely keramický drez, biely keramický drez s odkapávačom a biele keramické drezy

Najklasickejší a najvhodnejší drez pre akýkoľvek typ pracovnej dosky je ten, ktorý sa inštaluje zhora, t. j. okraj drezu sa montuje priamo na pracovnú dosku. V závislosti od toho, aká hrubá je zvolená hrana modelu drezu, bude tak zreteľne vyčnievať nad rovný povrch. Modely kuchynských drezov pod omietku sú určené pre kamenné, keramické a plastové pracovné dosky, ako je melamín a fenolová živica. Je potrebné vyfrézovať otvor pre okraje drezu, aby bola línia dosky zjednotená s drezom. Funkčné a elegantné riešenie, ktoré uľahčuje zametanie omrviniek priamo do drezu bez toho, aby ste sa museli obávať ich zachytenia v zákutiach. Rovnaké vybavenie máme aj pre závesné a modulárne drezy, t. j. zabudované medzi dve pracovné dosky. Tento typ inštalácie drezu je vhodný len pre nenasiakavé pracovné dosky, ako je kameň, laminát, keramika a sklo. Táto možnosť je vhodná najmä pre tých, ktorí chcú, aby umývací priestor nebol v popredí kuchyne.

Ako sa čistia a ošetrujú keramické drezy?

Čistenie a každodenná starostlivosť o keramické drezy si nevyžadujú žiadne špeciálne zaobchádzanie, najmä ak je drez potiahnutý ochrannou vrstvou PuraPlus pre BLANCO a CeramicPlus od spoločnosti Villeroy & Boch. Stačí mäkká, vlhká handrička s trochou čistiaceho prostriedku. Vďaka ochrannej vrstve voda a všetky druhy tekutín stekajú po dreze, nezanechávajú škvrny a nečistoty sa nelepia na povrch drezu. Pohodlie a hygiena na vysokej úrovni.
V kategórii príslušenstva k drezu nájdete aj výrobky špeciálne určené na čistenie keramiky, odstraňovanie ťažko odstrániteľných, dlhotrvajúcich škvŕn a usadenín vodného kameňa, ako aj typické ošetrovacie prostriedky na udržiavanie každodenného lesku a ochranu farby drezu.

pixel