Kuchynské batérie pod okno

( množstvo produktov: 14 )

Kuchynský drez pod oknom nie je prekvapením. Niekedy sa rozhodneme pre riešenie kuchynského drezu pod oknom z triviálnych dôvodov, ako je malá alebo zle zariadená kuchyňa, a umývacie centrum jednoducho nemôžeme naplánovať inak. Vlastne, prečo nie? Problém nastáva, keď zabudneme, že chceme otvoriť okno v kuchyni, umyť ho, postaviť hrniec. Ak sa nad tým nezamyslíte dostatočne skoro, môžete zistiť, že okno je zablokované kuchynskou batériou, ktorá je príliš vysoko. Ak s takouto situáciou počítame už pri výbere kuchynskej batérie, budeme si môcť vybrať z mnohých modelov, farieb a ďalších funkcií okenných batérií. V kolekcii Completo.sk v kategórii kuchynských okenných batérií nájdete sortiment pripravený spoločnosťami BLANCO a Villeroy & Boch.

Aké sú vlastnosti kuchynských batérií pre inštaláciu pod okno?

Existujú výsuvné podomietkové batérie, pri ktorých sa celé telo batérie vyberie a môže sa bezpečne zasunúť do drezovej misy alebo umiestniť na odtok, pričom je potrebné dbať na ohnuté prívodné hadice. Pri tejto možnosti zostáva najnižšia časť zvyčajne vyčnievať nad povrch drezu a zostáva len ohnutá hadica a krúžok, pričom výška batérie závisí od modelu, ktorý si vyberiete. Nezabudnite, že kuchynská batéria pod oknom úplne nezmizne a vždy tam zostane niekoľko centimetrov! Spoločnosť Villeroy & Boch predstavuje modely Como Shower Window a Como Window ako výsuvné podokenné batérie. Kuchynská okenná batéria je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, má keramickú hlavicu a otočný výtok 120◦. Kuchynské batérie sú jednopákové, majú jednoduchý, ale univerzálny tvar, takže sa hodia do každého kuchynského interiéru, a farba brúsenej ocele sa hodí ku všetkým povrchovým úpravám drezov! Model Como Shower Window je kuchynská batéria pod oknom, ktorá má aj možnosť vyťahovacieho odtoku.

Kuchynská batéria pod oknom, závesná kuchynská batéria a batéria pre inštaláciu pod okno

Kuchynské batérie na inštaláciu pod okno od výrobcu batérií BLANCO zahŕňajú modely LINUS, TIVO, ALTA, ORION. Modely sú k dispozícii s výsuvnou výlevkou alebo bez nej. Okrem toho máme možnosť zmeniť prietok vody z nepretržitého na sprchový. Okrem toho máme možnosť zmeniť prietok vody z nepretržitého na sprchový. Každá z uvedených kuchynských batérií na montáž na okno má iný tvar a štýl.
Ďalším dizajnom sú stojanové závesné drezové batérie. Tieto batérie majú vysokú výpusť, ktorá je pohyblivo pripojená k telu batérie, takže batériu možno v prípade potreby nakloniť do vodorovnej polohy pod uhlom 90◦. Časť, ktorá zostáva vyčnievať nad úroveň drezu, je telo kuchynskej batérie. Výška opäť závisí od modelu kuchynského mixéra, ktorý sme si vybrali. Toto riešenie sa používa pre kuchynskú batériu BLANCO LARESSA-F, modernú kuchynskú batériu na inštaláciu pod okno s vysokou výlevkou v tvare L. Vysoká výlevka je ideálna na plnenie veľkých hrncov alebo váz. Chrómová farba je ideálna pre oceľové, granitové a keramické drezy. BLANCO CORESSA-F je skrytá kuchynská batéria so sklopnou výlevkou v tvare dáždnika. Veľmi dobre sa hodí do klasických a retro kuchýň. Oba modely Blanco sú vhodné pre podokenné drezy, ak je ich vzdialenosť od okenného krídla aspoň 6,5 cm. Je to výška telesa, ktorá zostane po sklopení drezu. Potom budeme môcť okno bezpečne otvoriť bez akýchkoľvek problémov.

Poslednou možnosťou sú okenné kohútiky skryté v doske stola, znížené. Takýmto modelom je kuchynská batéria pod okno BLANCO PERISCOPE-S-F-II a kuchynská batéria ELOSCOPE-F II. Nad hornú časť vyčnieva len kohútik a výtok. Sú potrebné dva otvory, jeden pre vodovodnú batériu a druhý pre ovládací gombík výtoku, ktorý sa dá plynulo spustiť a skryť v doske stola. Vzdialenosť, ktorá by mala byť dodržaná medzi sklopenou batériou a okenným krídlom, je 3 cm. Kuchynské batérie sú pochrómované a majú možnosť otáčania výtoku.

pixel