Kuchynské batérie s filtrom

( množstvo produktov: 29 )

Vodovodná batéria s vodným filtrom a kuchynská batéria s vodným filtrom

Kuchynské batérie s vodným filtrom sú v poslednom čase veľmi žiadaným produktovým radom! Po prvé, je to krok smerom k ochrane prírody a životného prostredia. Po druhé, spätná väzba používateľov hovorí aj o veľkých úsporách v rozpočte domácnosti. Informovanosť ľudí o kvalite vody z vodovodu na Slovensku je stále pomerne nízka, ale pravdou je, že voda, ktorú kupujeme v obchodoch, sa od tej, ktorá tečie z našich kohútikov, veľmi nelíši. Vodné filtre inštalované v kuchynských batériách sú určené na zmäkčenie vody a zlepšenie jej chuti.

Čierna kuchynská batéria s vodným filtrom a biela kuchynská batéria! Ako funguje kuchynská batéria s vodným filtrom?

Kuchynská batéria s filtráciou vody je pripojená k špecializovanému vodnému filtru. Väčšina používaných filtrov funguje na princípe viacstupňového filtračného systému, ktorý izoluje jemné častice, vápenaté usadeniny a ťažké kovy a vďaka filtrom s aktívnym uhlím odstraňuje chlór a organické častice, ako sú insekticídy a pesticídy. Filtre sú vymeniteľné a dodávajú sa v rôznych veľkostiach a s rôznymi doplnkovými riešeniami, napríklad na obohatenie pitnej vody horčíkom. Vodovodné batérie GROHE a BLANCO s vodným filtrom z ponuky Completo.sk majú samostatný okruh pre filtrovanú vodu, takže sa vodovodný kohútik nemieša s filtrovanou vodou - predovšetkým z hygienického hľadiska. Oddelené páčky, jedna strana ovláda teplú a studenú vodu z vodovodu a druhá otvára okruh filtrovanej vody - môžete si vybrať, na ktorý typ vody máte chuť!

Kuchynské batérie s prípojkou na vodný filter

Filtračné batérie verzus kuchynské batérie s prípojkou na vodný filter? V skutočnosti tu nie je žiadny rozdiel, prvý z nich má zvyčajne už prvý vodný filter v súprave, druhý má v súprave len ďalšiu hadicu, ktorá slúži len na pripojenie filtra, ak sa ho rozhodneme použiť alebo ak máme napríklad samostatnú filtračnú stanicu a nepotrebujeme ďalší filter. Vodovodné batérie s pripojením na vodný filter majú aj množstvo zaujímavých funkcií, ako je napríklad vyťahovacia výtoková rúra, obohacovanie vody oxidom uhličitým na získanie perlivej vody a mnoho ďalších.

pixel