Kuchynské drezy

( množstvo produktov: 441 )

Kuchynské drezy sú základným vybavením každej modernej kuchyne. Inovatívne kuchynské drezy sú skutočnými umeleckými dielami, vďaka ktorým sú naše interiéry ešte krajšie! V modernej výstavbe, kde prevládajú obytné miestnosti s kuchynskými kútikmi, sú jednoduché drezy alebo drezy s odtokovou plochou a doskou na krájanie nenahraditeľné! Drezy z granitu, nehrdzavejúcej ocele alebo keramiky sú skutočnými dielami úžitkového umenia 21. storočia!

Moderné kuchynské drezy už nie sú len funkčné. Vďaka inovatívnym farbám a neobvyklým materiálom sa drezy hodia k dizajnu celej kuchyne v štýle moderného nábytku a vytvárajú súlad s kuchynskými pracovnými doskami, armatúrami a keramikou. Kuchynský drez z kolekcie Completo.sk je ideálnym riešením pre jednotlivcov žijúcich vo veľkomeste, ale s obmedzeným priestorom v garsónke, aj pre celé rodiny žijúce v dome vo vidieckom štýle v blízkosti mesta! Moderné kuchynské drezy, jedno- a dvojdrezové kuchynské drezy - najdôležitejšia vec pri výbere moderného kuchynského drezu je samozrejme jeho veľkosť. Rozhodujete sa, či bude naš drez jednomiskový alebo dvojitý? Existujú aj iné úvahy! Mal by mať drez s jednou miskou extra priestor na sušenie alebo rezanie alebo nie? Aký by mal mať tvar? Obdĺžnikový, štvorcový alebo možno okrúhly? Drezy si najčastejšie vyberáme kvôli počtu komôr, ktoré sú na to určené. Najobľúbenejšie sú jednokomorové kuchynské drezy a dvojkomorové kuchynské drezy. Jednokomorové kuchynské drezy sú ideálne pre ľudí, ktorí často používajú umývačku riadu. Sú ideálne aj pre jednotlivcov alebo rodiny s 2 a 3 osobami. Jednokomorové drezy sú vďaka svojej veľkosti vhodné do malých kuchýň. Pre veľké rodiny budú najlepšou voľbou 2-komorové drezy. Uľahčujú každodenné umývanie veľkého množstva riadu. Dobre poslúžia aj v domácnostiach, ktorých majitelia nemajú radi umývačky riadu. Dvojmiskové drezy sú ideálne pre stredne veľké a veľké kuchyne.

Zariaďujete svoju prvú kuchyňu, renovujete ju alebo len chcete vymeniť drez za nový? Ste na správnom mieste, v našom obchode nájdete široký a rozmanitý sortiment obľúbených značiek v tomto odvetví: Blanco, Villeroy & Boch, Franke a Oltens.
Ponúkame široký sortiment výrobkov na vybavenie kompletných kuchynských centier najvyššej triedy. Dokonale zladené prvky, od moderného drezu cez kuchynskú batériu až po inteligentný systém triedenia odpadu. Vďaka najvyššej funkčnosti zvyšujú pohodlie pri práci v kuchyni.

Povrchy drezov a batérií presvedčia vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou. Materiály, z ktorých sú vyrobené, sú mimoriadne odolné voči vode. Rozmanitosť modelov a široká škála farieb umožňujú prispôsobiť štýl individuálnym požiadavkám. Určite si nájdete model, ktorý vyhovuje vašim predstavám a možnostiam. Splniť si sen o dokonalej kuchyni ešte nikdy nebolo také jednoduché! Drez je jedným z najzrejmejších spotrebičov, ktorý nesmie chýbať v žiadnej malej ani veľkej kuchyni. Toľko majiteľov, toľko rôznych predstáv o usporiadaní dokonalého úžitkového priestoru v kuchyni. Široké povedomie o trendoch v interiérovom dizajne, rastúci počet nových technických riešení, ktoré nám uľahčujú prácu v domácnosti, a odvaha spotrebiteľov podnecujú výrobcov kuchynských drezov, aby rozširovali svoju ponuku a vychádzali v ústrety požiadavkám svojich zákazníkov.

Vaša kuchyňa je veľká a priestranná a vy hľadáte drez, ktorý vám poskytne pohodlie a potešenie z umývania? Výber je široký: dvojitá misa, jednoduchá misa, jednoduchá a polovičná misa, s odkapávačom alebo bez neho. Väčšina modelov ponúka aj rôzne veľkosti hlavného priestoru - 45 cm, 50 cm, 60 cm a dokonca 80 cm. Rozhodnite sa, ktorú časť misky chcete obsadiť. Dobrým riešením s neobmedzeným využitím priestoru by bola dvojitá misa s odkapávačom. Spoločnosti Blanco a Villeroy & Boch ponúkajú široký sortiment príslušenstva: koše, odkvapkávače, taniere z dreva, tvrdeného skla a plastu. Je vyrobený na mieru pre konkrétne modely drezov a tvorí s nimi kompletný celok, doska sa nešmýka z okraja a odkvapkávacia miska pri odkvapkávaní zeleniny nespadne. V jednej komore zeleninu opláchnete, v druhej ju necháte odkvapkať v koši/odkapávacej miske a všetko nakrájate na závesnom tanieri alebo odkvapkávacej miske. Perfektné riešenie, však? Ak máte umývačku riadu a drez má slúžiť len ako doplnková pomôcka pri umývaní riadu, skontrolujte drez pomocou malej hlavnej misy a odkvapkávacej misky.

Malá a nenáročná kuchyňa?

Premýšľajte o jednokomorovom alebo rohovom umývadle. Môžete tak ušetriť veľa miesta. Jednokomorové drezy sú k dispozícii napríklad od spoločností Blanco (Delta, Panor 60, Palona 6), Villeroy & Boch (Subway 45 XS, Cistern), Franke (Kubus). Malá kuchyňa nemusí znamenať stiesnený a nepraktický drez, vyberte si ten správny!

pixel