Kuchynské sortery

( množstvo produktov: 54 )

Koše na triedený odpad sú praktickým doplnkom, ktorý by sa mal objaviť v každej modernej kuchyni! Prečo je v dnešnej dobe také dôležité triediť odpad v domácnosti? Pretože správne čistenie kuchynského odpadu, ako sú kovy a plasty, papier, sklo, zmesový odpad a od istého času aj biologický odpad, má pozitívny vplyv na naše životné prostredie a je proekologickou činnosťou! S triedičom odpadu nainštalovaným v kuchyni nebude triedenie odpadu vo vašej domácnosti také náročné ako predtým! skrátite si tak čas, roztriedite všetok odpad do správnych skupín na triedenie a navyše urobíte niečo dobré pre našu planétu! Sorter odpadu je určený pre rôzne typy kuchynských skriniek a nábytku. Inštalácia triediča kuchynského odpadu je veľmi rýchla a jednoduchá a zvládne ju doslova každý!

Triedenie odpadu v domácnosti a triedenie odpadu v byte

Triedenie odpadu v domácnosti je veľmi zodpovedná úloha. Separátory odpadu nám v tom môžu pomôcť tým, že umožňujú pohodlnú separáciu všetkých druhov odpadu. Triediče domového odpadu pomôžu vám a vašim blízkym správne triediť sklo, plasty, papier, organický a zmiešaný odpad. Pomocou sorterov odpadu môžete tiež separovať mokrý a suchý odpad. Niekoľko inovatívnych priehradiek môže úplne zmeniť váš život a vaše deti ešte rýchlejšie pochopia, aké dôležité je správne triediť odpad a aké je to prospešné pre našu planétu! Sortery odpadu pozostávajú z moderných mechanizmov na vysúvanie a zasúvanie košov, ktoré sa veľmi ľahko používajú. Takéto moderné odpadkové koše vám uľahčia prácu v kuchyni a predovšetkým triedenie odpadu. Umožňuje tiež optimálne využitie priestoru v našom interiéri a individuálne usporiadanie kuchynských skriniek.

Starostlivosť o životné prostredie je téma, ktorá nás v poslednom čase prenasleduje takmer vo všetkých oblastiach života. Triedenie odpadu je jednou z popredných a vysoko rozvinutých metód a na každom sídlisku môžeme nájsť kontajnery určené na plasty, sklo, komunálny odpad atď. Triedenie odpadu je skrátka prítomné v každej domácnosti.

Triedenie odpadu doma alebo v byte nemusí byť zaťažujúce a vyžadovať veľa úsilia. Na trhu je čoraz viac nádob a príslušenstva, ktoré túto úlohu uľahčujú. Spoločnosť BLANCO ponúka rad košov na kuchynský odpad navrhnutých s ohľadom na vaše pohodlie a životné prostredie.

BLANCO SELECT je rad, ktorý ponúka širokú škálu možností košov pre 45 cm, 50 cm a 60 cm drezové skrinky. Ide o najobľúbenejšie typy, ktoré je možné prispôsobiť prakticky akémukoľvek dizajnu kuchyne. Sú určené pre skrinky s výsuvnými čielkami. Celá jednotka je pripevnená priamo k dverám a horné veko koša k vnútorným stenám skrinky. Flexibilné delenie kontajnerov, koše rôznych veľkostí možno ľubovoľne kombinovať podľa vašich potrieb. Môžete si vybrať, či ich rozdelíte na dve alebo tri rovnaké priehradky, alebo na jednu veľkú a dve menšie, kombinácií je veľa. Na organický odpad sa odporúčajú menšie koše s vekom 8 litrov, na plasty a papier väčšie koše. Kompaktný dizajn zabraňuje hromadeniu nečistôt, všetky rukoväte a hrany sú veľmi dobre integrované. Celý systém triedenia odpadu bol testovaný na zaťaženie a unesie až 38 kg. Veko odpadkového koša možno použiť ako prídavnú poličku napr. na čistiace prostriedky na umývadlá, vrecia na odpadky atď. Kuchynské triediče BLANCO SELECT pre 60 cm skrinky môžu byť vybavené aj prídavnou zásuvkou nad odpadovými košmi.

BLANCO FLEXON II je rad košov na triedený odpad, ktoré sa musia inštalovať do prednej časti skrine s výsuvnou zásuvkou, v ktorej je namontovaný systém triedeného odpadu. Tento sortiment ponúka aj veľa možností kombinovania zásobníkov rôznych veľkostí. Celý systém je jednofarebný a obklopený rámom, ktorý pôsobí moderne a harmonicky. Aj v tomto prípade môže horné veko poskytnúť ďalší úložný priestor. Tento výber sa dokonale hodí do drezových skriniek s priemerom 30 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm a dokonca 90 cm.

BLANCO BOTTON Pro Automatic je kompletne zostavený systém z plastu s kovovým ramenom, ktoré vysúva kôš zo skrinky. Tento systém triedenia odpadu je určený pre drezové skrinky s otváracími dvierkami s minimálnym uhlom otvorenia 100°. Je k dispozícii v dvoch verziách s rozdelením na dva koše (pre 45 cm skrinky) alebo tri 13 l koše (pre 60 cm skrinky). Plne odnímateľné guľôčkové vedenie, ľahko čistiteľné koše s ergonomickou rukoväťou na pohodlné používanie. BLANCO BOTTON je k dispozícii aj vo verzii Pro Manual, t. j. bez kovového ramena, ktoré vysúva kôš zo skrinky.

BLANCO SINGOLO a SINGOLO-S sú kontajnery, ktoré možno namontovať priamo na dvere skrine. Sú veľmi pohodlné na používanie, vybavené odnímateľným krytom s praktickou nádobou na umiestnenie vreciek na odpadky alebo drobných predmetov. SINGOLO je jeden kôš s objemom 14 litrov, SINGOLO-S je rozdelený na dva menšie koše.
Poslednou možnosťou je odpadkový kôš BLANCO SOLON-IF integrovaný do kuchynskej pracovnej dosky. Zásobník s objemom 7 l je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a obsahuje montážny krúžok a oceľové veko. Jediné riešenie, pri ktorom možno nádobu na triedenie odpadu inštalovať v jednej rovine s pracovnou doskou, napríklad vedľa drezu. Mimoriadne pohodlné a funkčné riešenie. Pri krájaní zeleniny, príprave mäsa môžete zvyšky z dosky na krájanie zmiesť priamo do triediča bez toho, aby ste sa museli zohýbať.

K dispozícii je celý rad príslušenstva, ktoré vám triedenie odpadu v kuchyni ešte viac uľahčí:
- BLANCO SELECT Clip, klipsový držiak na vrecia na odpadky, ktorý sa umiestni na okraj koša a slúži na upevnenie vreca na odpadky. Vhodné pre BLANCO SELECT a FLEXON II.
- BLANCO AutoMove, automatický systém tichého otvárania pre všetky skrinky s prednými nadstavcami.
- BLANCO MOVEX, nožný ovládač na vysúvanie čela skrinky, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Vhodné pre BLANCO SELECT, FLEXON II a všetky výsuvné čelá skriniek pre spodné kuchynské skrinky.
- ActivBio, veko organizéra odpadkových košov - kombinácia uhlíkových filtrov s doskou z nehrdzavejúcej ocele zabraňuje úniku nepríjemných pachov z "Bio" koša. Určené pre BLANCO SELECT a FLEXON II pre 6 l a 8 l zásobníky. Filtre vo veku odporúčame vymieňať každé 3 mesiace.
- Organizačné zásuvky, prídavné univerzálne boxy a kryty na odpadky.

pixel