Kuchynské stojankové batérie

( množstvo produktov: 172 )

Kuchynské stojankové batérie sú v našej kuchyni nevyhnutnosťou! Stojace vodovodné batérie sú tradičným riešením pre naše interiéry, nemajú výlevky ani iné príslušenstvo, vďaka čomu sú pre mnohých používateľov pohodlné a predovšetkým sa ľahko používajú, a preto sú veľmi cenené! Stojanková drezová batéria z kolekcie Completo.sk je zárukou najvyššej kvality spracovania, krásneho a moderného dizajnu a dlhoročnej služby pre vás a vašich blízkych!

Drezová batéria stojaca sa montuje priamo na drez... na inštaláciu takéhoto modelu batérie do drezu je potrebné vyvŕtať vhodný otvor v dreze, hoci väčšina modelov drezov má výrezy na takúto špecializovanú inštaláciu. Stojánková kuchynská batéria je veľmi dobrým riešením pre nové typy drezov, ktoré sú prispôsobené pre odtokové armatúry. Dobre sa uplatní v moderných interiéroch, kde sa kuchynská batéria stane ďalšou atrakciou kuchynského ostrova alebo dôležitým doplnkom kuchynskej prístavby spojenej s obývacou izbou alebo jedálňou!

Stojanková kuchynská batéria a drezová batéria stojaca

Dnes máme taký široký výber batérií, že je len na vás, či dáte prednosť kuchynskej stojankovej batérii v bielej, čiernej, medenej alebo nebodaj zlatej farbe? Moderná kuchynská batéria je nielen funkčná, ľahko sa používa a je šetrná k životnému prostrediu vďaka výrazne nižšej spotrebe vody, ale musí byť aj atraktívna na pohľad v súlade s novými trendmi! Stojanková kuchynská batéria vám a vašim blízkym uľahčí každodennú prácu v kuchyni! Vaše deti budú môcť bez problémov umývať svoju obľúbenú zeleninu a ovocie, čo zaručí dobrú hygienu, bezpečnosť a zdravie!
Kuchynskú batériu z kolekcie Completo.sk možno ľahko zladiť s akýmkoľvek štýlom interiéru! Nezáleží na tom, či si vyberiete kuchyňu v rustikálnom, provensálskom, škandinávskom, retro alebo vintage štýle..... moderné stojankové batérie z našej ponuky zaujmú svojimi jedinečnými tvarmi a farbami každého hosťa!

pixel