Naklonené digestory

( množstvo produktov: 49 )

Tento model je čoraz obľúbenejší. Zaujme svojím tvarom a hĺbkou - často nepresahuje 35 cm. Naklonené nástenné odsávače pár poskytujú vysoký komfort a ľahko sa čistia.

Naklonené nástenné odsávače pár a odsávače pár ... Šikmý nástenný odsávač pár môžete farebne zladiť s interiérom

Na Completo.sk nájdete šikmé nástenné odsávače pár v niekoľkých farebných variantoch. Vyberte si vysnívanú kapotu: bielu, čiernu, striebornú alebo krémovú. Šikmé nástenné odsávače pár sú jedným z najobľúbenejších modelov. Dokonale zapadajú do moderných interiérov a dodávajú im osobitý charakter. K dispozícii sú modely so zabudovanou šírkou od 60 do 90 cm. Okrem zrejmých funkcií je šikmý digestor fantastickým prvkom kuchynského dizajnu.

V akej výške máme nainštalovať šikmý nástenný odsávač pár?

V závislosti od modelu a odporúčaní výrobcu. Predpokladá sa, že priemerná výška nad plynovým sporákom je: 50 - 60 cm. Nad elektrickou varnou doskou: 50 cm. Nesprávne umiestnenie odsávača pár negatívne ovplyvní jeho výkon. Minimálna výška závisí od typu varnej dosky alebo sporáka. Pred inštaláciou si vždy prečítajte návod na použitie.

Prečo je kuchynský digestor nevyhnutný?

Funkčná kuchyňa sa nezaobíde bez odsávača pár. Jeho úlohou je odstraňovať pachy, vlhkosť, absorbovať tuky a iné látky zo vzduchu. Odsávač pár zvyšuje komfort pri varení a zabraňuje kondenzácii vody na oknách. Ak nemáme odsávač pár, všetky kuchynské výpary sa usadzujú na nábytku, stenách a textíliách. Je dôležité, aby odsávač pár zodpovedal vášmu štýlu varenia. Pre efektívnu prevádzku musí byť odsávač pár široký aspoň ako plynový sporák/elektrická varná doska alebo širší (+10/20 cm).

pixel