Odkvapkávače riadu / koše / misky do drezov

( množstvo produktov: 41 )

Okrem kvalitného drezu a batérie musí mať každý umývací priestor aj odkapávač na riad. Je to prvok, bez ktorého si ťažko predstaviť každodenné umývanie riadu. Po prvé, očakávame, že sa bude pohodlne a hygienicky používať, pokiaľ možno bez toho, aby zaberal príliš veľa miesta na pracovnej doske. Dôležitý je aj vzhľad, estetika a dizajn, pretože kuchyňa je srdcom domácnosti a často aj miestom stretnutí s priateľmi alebo rodinou.

Plastové odkvapkávače zakúpené v supermarketoch veľmi často menia farbu, praskliny a hrany sa ťažko čistia a vysoké teploty deformujú materiál. Okrem toho zaberajú veľa miesta, nevyzerajú esteticky a voda v zásobníku, ktorý sa pravidelne nevyprázdňuje, vydáva nepríjemný zápach. Na druhej strane, kovové stojany majú problém s koróziou. Ak má ísť o kvalitný výrobok, stojí za to zvážiť dostupné alternatívy.

Sortiment Completo.sk zahŕňa odkvapkávače, mriežky a odkvapkávacie koše od spoločností Villeroy & Boch a Blanco. Všetky modely sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele (alebo majú oceľovú vložku), ľahko sa udržiavajú a čistia, stačí len mäkká handrička a základné jemné čistiace prostriedky dostupné v každej kuchyni, ako napríklad prostriedok na umývanie riadu. Predovšetkým ide o materiál z nehrdzavejúcej ocele, ktorý budete používať dlhé roky.

Nemáte príliš veľkú kuchyňu a chcete ušetriť miesto na kuchynskej linke, alebo vás už možno nebaví pozerať sa na štvorcový plast vedľa drezu? Kôš alebo odkvapkávacia mriežka je voľba pre vás. Sú určené na umiestnenie do priestoru umývadla. Voda odteká priamo do odtoku, takže sa nemusíte obávať zaplavenej a opuchnutej pracovnej dosky. Sú skryté v komore umývadla, nezaberajú miesto navyše a vyzerajú esteticky.

Koše môžete prispôsobiť akémukoľvek tvaru komory drezu, väčšiemu, menšiemu, okrúhlemu alebo obdĺžnikovému, s podstavcom na riad alebo bez neho. Ak chcete granitový kompozitný drez s okrúhlou misou, pozrite si špeciálne koše pre BLANCO ARTAGO, RONDO alebo BLANCO RONDOVAL a RONDOSOL. Ak ste na začiatku rekonštrukcie a práve dokončujete zariaďovanie, je najlepšie zaobstarať si starostlivo namontovanú kuchynskú zostavu. Pri prezeraní drezov na jednotlivých kartách produktov BLANCO nájdete príslušenstvo určené pre danú sériu a model drezu.

pixel