OLTENS

( množstvo produktov: 831 )

OLTENS je dynamicky sa rozvíjajúca európska značka, ktorá vznikla ako reakcia na neustále rastúce požiadavky zákazníkov, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre usporiadanie svojej vysnívanej kúpeľne. Sortiment výrobcu zahŕňa nábytok, kovania a keramiku najvyššej kvality a základom filozofie značky je snaha poskytovať prémiové výrobky za cenu, ktorú si môže dovoliť aj štatistický kupujúci.

 Oltens

Každá z kolekcií dostupných v portfóliu značky OLTENS ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú premysleným dizajnom a minimalistickou, ale originálnou formou. Značka verí, že rozumné patenty a estetické úpravy sú základom pre vytvorenie dokonalej kúpeľne. Kľúčom k úspechu je určite nový pohľad na jednoduché riešenia, pretože zákazníci dostanú hotové koncepty, ktoré vám umožnia ľahko vytvoriť modernú a funkčnú kúpeľňu.

Vďaka zladeným prvkom je navrhovanie kúpeľne so systémom OLTENS čistým potešením. Zákazník nemusí strácať čas zvažovaním, či sa jedno zariadenie hodí k druhému, ale môže si byť istý, že v rámci jedného produktového radu bude všetko dokonale pasovať.

Vďaka použitiu inovatívnych technológií a moderných výrobných systémov si môžete byť istí, že kúpeľňa s výrobkami OLTENS bude nielen funkčná a praktická, ale aj úsporná a ekologická. Spoločnosť totiž zodpovedne pristupuje k starostlivosti o životné prostredie, a preto svoje výrobky vybavila riešeniami, ktoré pomáhajú znižovať spotrebu vody a energie.

Výrobca sa výrazne zameriava na praktickú stránku používania svojich výrobkov a berie do úvahy, s čím sa jeho potenciálni zákazníci denne stretávajú pri používaní kúpeľní. Keramika OLTENS bola potiahnutá technológiou SmartClean, ktorá uľahčuje čistenie a zabraňuje usadzovaniu nečistôt, zatiaľ čo všetky vodovodné batérie sú vybavené systémom regulácie prietoku vody PureEco, vďaka ktorému spoločnosť každoročne ušetrí množstvo vody.

Všetky sprchové hlavice a dažďové sprchy majú silikónové trysky, ktoré umožňujú účinné odstraňovanie usadenín vodného kameňa, čím zabezpečujú takzvaný efekt PureFlow. Okrem toho sú chrómové povrchy armatúr OLTENS opatrené povrchovou úpravou Double-Chrome, ktorá ich chráni pred zmatnením a znečistením, a všetky toalety a bidety radu OLTENS sú vybavené špeciálnym systémom BlindSystem, vďaka ktorému je inštalácia estetická, rýchla a bezproblémová.

Množstvo vymožeností, ktorými značka OLTENS vybavila svoje výrobky, je pôsobivé. To všetko preto, aby bola kúpeľňa nielen vkusná a moderná, ale aj hygienická a ľahko sa čistila.

pixel