Ostrovčekové digestory

( množstvo produktov: 136 )

Ak očakávate, že ostrovčekový digestor bude fungovať ako odsávač pár, musíte zabezpečiť vhodné vetracie potrubie v strope. Ak si plánujete zaobstarať ostrovčekový odsávač pár s funkciou odťahu, musíte si zakúpiť alebo skontrolovať, či je súčasťou dodávky špeciálny uhlíkový filter pre ostrovčekový odsávač pár.

Zlatý ostrovčekový odsávač pár, medený ostrovčekový odsávač pár a čierny ostrovčekový odsávač pár... Kapotu môžete farebne prispôsobiť svojmu dizajnu

V kolekcii Completo.sk nájdete ostrovčekové odsávače pár v mnohých farebných variantoch. Zlatá, čierna, biela, medená, ružová, strieborná, zelená alebo tmavomodrá. Ostrůvkové odsávače pár sú jedným z najviac dizajnových modelov. Ostrovné digestory sú ideálne pre moderné interiéry s charakterom! Ostrovný digestor je pripevnený na strope tesne nad kuchynským ostrovom. Okrem zrejmých funkcií je fantastickým prvkom kuchynskej výzdoby.

V akej výške máme nainštalovať ostrovčekový odsávač pár?

Odsávač pár inštalujeme v závislosti od konkrétneho modelu a odporúčaní výrobcu. Predpokladá sa, že priemerná výška nad plynovým sporákom je: 70 - 75 cm a nad elektrickou varnou doskou: 60 - 70 cm. Nesprávne umiestnenie ostrovčekového odsávača pár negatívne ovplyvní jeho výkon. Minimálna výška závisí od typu varnej dosky alebo sporáka. Pred inštaláciou si vždy prečítajte návod na použitie.

Prečo je ostrovčekový digestor v kuchyni nevyhnutný?

Funkčná kuchyňa sa nezaobíde bez odsávača pár. Úlohou ostrovčekového odsávača pár je odstraňovať pachy, odstraňovať vlhkosť a absorbovať tuky a iné látky zo vzduchu! Odsávač pár zvyšuje komfort pri varení a zabraňuje kondenzácii vody na oknách. Ak nemáte odsávač pár, všetky výpary z varenia sa usadzujú na nábytku, stenách a textíliách. Je dôležité, aby ostrovný odsávač pár zodpovedal vášmu štýlu varenia. Prečo? Pretože odsávač pár široký aspoň ako váš plynový sporák/elektrická varná doska alebo širší (+10/20 cm) zabezpečí efektívnu prevádzku.

pixel