Príslušenstvo k drezu

( množstvo produktov: 103 )

Príslušenstvo drezov

Dobre zladené príslušenstvo drezu vám uľahčí a spríjemní každodennú prácu v kuchyni. Pri kúpe kuchynského drezu alebo batérie sa oplatí zvážiť kúpu takéhoto príslušenstva už od začiatku; výrobcovia veľmi často dodávajú dosky na krájanie, dávkovače tekutín a rôzne koše a odkvapkávacie mriežky. Je to teda veľmi dobrý krok. V kolekcii Completo.sk je sortiment príslušenstva k drezom priamo prispôsobený konkrétnym radom a modelom drezov, takže si môžete byť istí, že vybraná odkvapkávacia miska nespadne do drezu a drevená doska sa z odkvapkávacej misky nezošmykne. Zaručte si, že vaše príslušenstvo a umývadlá majú ideálnu veľkosť!

Granitové drezy a príslušenstvo kuchynských drezov.... alternatívny odkapávač na riad

Máte už dosť plastových odtokov na riad, ktoré kazia dojem z krásnej kuchyne? Pozrite si odkvapkávaciu mriežku určenú na umiestnenie priamo do drezu. Môžete na ňom sušiť riad, ale aj práve umytú zeleninu alebo ovocie. Príslušenstvo k umývadlám BLANCO sa dodáva v rôznych formách a s rôznymi funkciami. Ak máte jednokomorový drez s odkvapkávacou plochou, odkvapkávacia mriežka môže byť predĺžením odkvapkávacej dosky drezu. Každý z nich má ochranné plastové nožičky, ktoré ho chránia pred poškriabaním a poškodením, takže ho môžete umiestniť aj priamo na odtokový povrch, či už máte keramický, oceľový alebo granitový drez. Zaujímavou ponukou spoločnosti Blanco je násuvný odkapávač na riad určený pre misy s plochým okrajom. Elegantný dizajn v tvare vlny v čiernej farbe. V ponuke príslušenstva pre drezy Villeroy & Boch na Completo.sk nájdete napríklad rolovací rošt, ktorého šírku si môžete nastaviť podľa svojich potrieb a umiestniť ho na odkvapkávač drezu alebo použiť priamo na drezovú misu. Boky odkapávača sú chránené proti poškriabaniu drezu plastovou lištou.

Kôš na triedenie odpadu

Triedenie odpadu nemusí byť problém! Pomôžu vám s tým koše na triedenie odpadu. Možno ich zavesiť na dvere, umiestniť priamo do kuchynskej skrinky alebo do výsuvnej skrinky pod drezom. Sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách oddelení a veľkostiach komôr. Dobrá organizácia a využitie priestoru v kuchyni sú nevyhnutné! ! Poslednými dvoma kategóriami sú dávkovače na umývací prostriedok a výrobky na starostlivosť o drezy a kuchynské batérie Villeroy & Boch a BLANCO. Všetky predstavené doplnky možno kombinovať s keramickými, granitovými a oceľovými drezmi.

pixel