Príslušenstvo pre digestory

( množstvo produktov: 85 )

Objavte univerzálne diaľkové ovládanie pre odsávače pár a inštalačné príslušenstvo

Digestory sú pevne zakotvené v našich interiéroch a dnes je takmer nemožné predstaviť si modernú kuchyňu bez týchto spotrebičov v tesnej blízkosti varnej dosky. Odsávače pár plnia veľmi dôležitú funkciu. Nielenže účinne čistia vzduch, ale chránia aj steny a nábytok pred mastnými usadeninami a nečistotami z varenia. Ich ďalšou funkciou je lepšie osvetlenie varnej dosky alebo pracovnej dosky, vďaka čomu je varenie ešte príjemnejšie a atmosférickejšie. Samozrejme, tak ako v mnohých iných prípadoch, ani ten najlepší spotrebič nebude efektívne plniť svoje úlohy, ak nebude vybavený správnym príslušenstvom. Vďaka všetkým týmto funkciám bude váš odsávač pár pracovať tichšie a bude vyzerať oveľa lepšie na pozadí vašej kuchyne.

Najdôležitejším prvkom odsávača pár je filter. V ponuke Completo.sk nájdete univerzálne filtre vhodné pre väčšinu odsávačov pár vybavených funkciou pohlcovania, uhlíkové filtre, hliníkové filtre a tiež novinku - plazmové filtre.

Ponúkame aj široký sortiment rúrok a kolien na pripojenie odsávača pár k ventilačnému kanálu. Toto príslušenstvo je k dispozícii v mnohých farbách vrátane najobľúbenejších bielej, čiernej a nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu môžete tento prvok ľahko prispôsobiť svojmu interiéru.

V našom obchode sú k dispozícii ďalšie dokončovacie prvky, t. j. mriežky alebo kryty odsávača pár, ktoré vám umožnia esteticky dokončiť otvor vytvorený inštaláciou ventilačného potrubia bez toho, aby ste zablokovali prístup vzduchu a umožnili optimálne vetranie odsávača pár. Rámy odsávača pár uľahčujú inštaláciu spotrebiča - tieto komponenty nie sú univerzálne, preto sa pred kúpou oplatí uistiť, že sa hodia k modelu odsávača pár, ktorý už máte v kuchyni.

Ak nie ste spokojní so štandardnou úrovňou hluku vášho odsávača pár, môžeme vám ponúknuť dva komponenty, ktoré výrazne zlepšia akustický komfort vašej kuchyne: akustické príslušenstvo a externé motory alebo turbíny. Tie umožňujú takmer nepočuteľný chod odsávača pár. Motor je nainštalovaný v inej miestnosti, napríklad v sklade alebo v špajzi, ktoré susedia s kuchyňou, alebo mimo budovy.

Posledným príslušenstvom, vďaka ktorému sa odsávač pár používa oveľa pohodlnejšie, je diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ovládať prevádzku odsávača pár na diaľku. Odporúča sa najmä používateľom stropných odsávačov pár. Niektoré modely našich odsávačov pár sú štandardne dodávané s diaľkovým ovládaním (pozri špecifikáciu výrobku).

pixel