Sprchové dvere

( množstvo produktov: 19 )

Pre plne funkčnú a pohodlnú sprchu budete potrebovať posuvné alebo skladacie sprchové dvere od Completo.sk, ktoré vám a vašim blízkym uľahčia každodenné používanie kúpeľne! Sprchové dvere alebo sklenené dvere pre sprchové kúty prospejú funkčnosti celého sprchového systému vo vašej kúpeľni a zároveň nezhoršia dojem z vášho vnútorného priestoru!

Posuvné sprchové dvere a skladacie sprchové dvere

Posuvné sprchové dvere sa dajú ľahko namontovať do akéhokoľvek modelu sprchy. Táto možnosť sa vyznačuje nadpriemerne jednoduchým používaním a neobmedzuje ani zvyšný priestor. To je dôležité najmä v malých kúpeľniach, kde je efektívnosť využitia priestoru dôležitejšia ako kdekoľvek inde. Pri otváraní a zatváraní dvierok nehrozí, že by sa dostali do kontaktu s inými prvkami dizajnu alebo zariadenia kúpeľne. V ponuke posuvných sprchových dverí od Completo.sk ľahko nájdete optimálnu možnosť a šírku v celom rozsahu od 80 cm až po celých 130 cm, takže si môžete v kúpeľni zariadiť sprchovú zónu, ktorá bude dokonale spĺňať vaše požiadavky. Konštrukcia dverí je založená na funkčných koľajničkách, ktoré sa dajú bez problémov udržiavať čisté. Stabilita tohto riešenia a použitie kvalitných komponentov zaručujú uspokojivú a absolútne bezproblémovú prevádzku počas mnohých rokov.

Skladacie sprchové dvere sú ďalšou verziou tohto originálneho a funkčného riešenia. Systém otvárania a zatvárania sa okrem pohodlného používania vyznačuje aj spoľahlivosťou pri každodennom používaní a tesnosťou spojov, čím zabraňuje mokrej podlahe v kúpeľni a trvalému striekajúcej vode mimo samotného sprchovacieho kúta. Sklopné dvere sa hodia skôr do stredných a veľkých kúpeľní, pretože sa otvárajú vždy do jednej strany, ale môžeme si vybrať smer, ktorý nám vyhovuje.

pixel