Sprchové hadice

( množstvo produktov: 21 )

Hadice sprchovej hlavice sa nachádzajú takmer v každej kúpeľni, pretože sú dôležitou súčasťou, ktorá privádza vodu do sprchovej hlavice vo vani alebo sprche. V ponuke Completo.sk nájdete sprchové hadice vyrobené z kvalitných a odolných plastov, hadice s nylonovým opletom a modely vybavené kovovým pancierom. Ak je pre vás dôležitá odolnosť a robustnosť, mali by ste sa rozhodnúť pre druhú možnosť, zatiaľ čo ak je vašou prioritou vzhľad a dizajn, zamerajme sa na prvú možnosť. Je potrebné zdôrazniť, že plastové aj kovové opletené hadice sú vybavené technológiami, ktoré zabraňujú ich ohýbaniu a krúteniu (napr. Anti-Twist) a otáčaniu koncoviek, takže sa nemusíte obávať ich predčasného opotrebovania ani pri intenzívnom používaní.

Nezabudnite, že pri výbere sprchovej hadice by ste nemali šetriť, pretože je to falošná ekonomika - v porovnaní s inými prvkami kúpeľňového vybavenia sa pomerne rýchlo opotrebováva, takže sa neoplatí investovať do najlacnejších modelov - nie sú odolné voči mechanickému poškodeniu a tlaku vody.

Pri kúpe hadice sa musíme uistiť, že je hadica vybavená maticou, ktorá zodpovedá priemeru na vstupe našej batérie a sprchovej hlavice. Najbežnejším štandardom je dnes konektor typu G½"". Pozornosť by sme mali venovať aj samotnému typu matice, pretože niektoré sprchové rukoväte sa môžu používať len so zúženými koncami. Neváhajte si priplatiť za hadicu vybavenú systémom proti krúteniu. Nakoniec zvážte, aká dĺžka hadice bude vyhovovať vašim požiadavkám - našim aj požiadavkám vašej kúpeľne. Hadica by nemala byť príliš krátka, pretože jej každodenné používanie nebude pohodlné (najmä pre vysoké osoby), a nemala by byť ani príliš dlhá, pretože sa potom bude mať tendenciu zalamovať, čím sa zvýši riziko zbytočného poškodenia hadice, ako aj poškriabania ostatných častí nášho sprchovacieho zariadenia. Na Completo.sk máme celú škálu veľkostí od 125 do 200 cm, takže si môžete ľahko vybrať optimálny model hadice, ktorý splní očakávania všetkých členov domácnosti.

Ako sme už spomenuli pri plastových hadiciach, je možné vybrať si farbu hadice tak, aby sa hodila k našim kúpeľňovým armatúram. V ponuke sú klasické chrómové hadice, ale aj čierne alebo medené hadice, ktoré sú ideálne pre klasické interiéry, modernistické kúpeľne alebo glamour sprchy, a nadčasové biele hadice, ktoré spĺňajú požiadavky škandinávskeho hygge.

pixel