Sprchové súpravy

( množstvo produktov: 13 )

Sprchové súpravy sú moderné kúpeľňové vybavenie, ktoré vám a vašim blízkym zaručí relaxačnú sprchu po dlhom dni strávenom doma!


Vybavte si domácu sprchu moderným sprchovým setom, sprchovým setom s dažďovou sprchou, podomietkovým sprchovým setom alebo sprchovým setom z kolekcie Completo.sk!
Sprchové sety navyše vybavené dažďovou sprchou umožnia vašim blízkym aj vám užiť si relaxačnú sprchu pod tisíckami kvapiek teplej vody, ktorá bude pripomínať hrejivý energizujúci dážď!

Čierna sprchová súprava, zlatá sprchová súprava, biela sprchová súprava a medená sprchová súprava

Ak chcete vytvoriť jednotný štýl vo svojej kúpeľni, ideálnym riešením je kúpa sprchovej súpravy od Completo.sk. Takáto súprava zaručuje dokonalú koordináciu jednotlivých prvkov, ktoré vizuálne korešpondujú s ostatným zariadením miestnosti. A nemusíte strácať čas hľadaním jednotlivých komponentov, pretože všetko dostanete v súprave. Sprchové súpravy sa zvyčajne montujú na stenu, a to buď na povrch, alebo pod omietku, iba v prípade kombinácie súpravy s dažďovou sprchou je možná dodatočná montáž na strop.


Sprchové súpravy z našej ponuky sú vyrobené z odolných a estetických materiálov (kombinácia ocele a kvalitného plastu), ktoré vám umožnia užívať si dokonalý vzhľad a bezproblémovú prevádzku po mnoho rokov. Okrem toho sú farebné varianty (napr. zlatá, čierna alebo medená) potiahnuté špeciálnou PVD vrstvou, ktorá zvyšuje odolnosť a chráni pred vyblednutím farby. Zaujímavou možnosťou v prípade malej kúpeľne je možnosť kombinácie funkcie sprchy a vane, čím sa ušetrí veľa miesta! Stačí si zaobstarať správnu sprchovú súpravu, aby ste ju mohli využívať naplno a nemuseli strácať čas a peniaze na ďalšie príslušenstvo. Sortiment súprav dostupných na Completo.sk možno samozrejme kombinovať s veľmi praktickými termostatickými batériami.

pixel