Sprchové zábradlia, tyče, držadlá a madla

( množstvo produktov: 11 )

Pri navrhovaní vysnívanej kúpeľne nesmieme zabudnúť na praktické a potrebné príslušenstvo, ktoré dopĺňa sprchovú hlavicu a sprchovú hadicu. Patria k nim sprchové tyče a madlá, pomocou ktorých môžeme ľahko nastaviť výšku zavesenia sprchovej hlavice a po dokončení ju rovnako ľahko zavesiť na špeciálny nástenný držiak.

Sprchová tyč s nastaviteľnou rukoväťou, posuvný držiak sprchy s nastaviteľnou vzdialenosťou, držiak sprchovej hlavice, sprchový stĺp

V ponuke Completo.sk nájdete mimoriadne účinné a odolné sprchové tyče s posuvnou rukoväťou, ktoré sú k dispozícii v dvoch veľkostiach: 60 a 90 cm. Dodávajú sa v rôznych tvaroch (okrúhle a štvorcové) a farbách (najobľúbenejšie sú chrómové, ale rovnako obľúbené sú aj čierne, biele alebo zlaté). Tyče a rukoväte, ktoré ponúkame, sú mimoriadne stabilné a bezpečné na každodenné používanie, pričom si zachovávajú potrebnú eleganciu typickú pre tento typ príslušenstva. Tyče a rukoväte sú vyrobené z vysoko odolných materiálov, ktoré zaručujú bezpečnosť pri dlhodobom používaní. Náš sortiment zahŕňa návrhy od popredných výrobcov tohto príslušenstva, ako sú Damixa, Deante a Oltens. Ich tvar nielenže dokonale ladí s ostatnými kúpeľňovými doplnkami, ale predovšetkým je zachovaný dizajn podobný dizajnu ostatných armatúr, čo zvyšuje estetický účinok a lahodí očiam používateľov. Ich hlavným cieľom je samozrejme spríjemniť kúpanie nám a našim blízkym, čo sa im dokonale darí! Všetky tyče a rukoväte z kolekcie Completo.sk budú skvelým doplnkom k vaňovým batériám alebo našim sprchovým kútom.

pixel