Sprchové zásteny

( množstvo produktov: 20 )

V poslednom čase sa sprchové zásteny stali veľmi obľúbenými. Toto riešenie sme zvolili namiesto kúpy hotového sprchového kúta, aby sme získali originalitu pre vlastnú kúpeľňu tým, že si tento prvok vyrobíme a nainštalujeme sami, a aby sme zdôraznili našu vlastnú snahu o minimalistické riešenie. Na to je potrebné použiť bežne dostupné sprchové zásteny alebo jednoducho sprchové sklo vyrobené na mieru. Umožňujú neobmedzenú kreativitu pri vytváraní vysnívanej vane v našej kúpeľni a zariaďovaní kúpacieho priestoru podľa najnovších trendov a predovšetkým podľa nášho vlastného vkusu a rovnako dôležitého vzhľadu a možností, ktoré naša kúpeľňa ponúka.

Sprchové zásteny Walk-In, sprchové sklo

Sprchové zásteny patria do skupiny mimoriadne funkčných výrobkov pri zachovaní vysokej estetiky. Široká škála rozmerov v ponuke Completo.sk zaručuje, že si ľahko vyberiete vhodný variant pre vašu kúpeľňu. Stačí si vybrať veľkosť, o ktorú máte záujem a ktorá sa zmestí do práve upraveného priestoru. V prípade neštandardných rozmerov alebo atypickej inštalácie, napríklad vo výklenku, môže byť skvelým nápadom použitie šikmej steny, ktorá sa vyznačuje ľahkosťou a jednoduchosťou použitia a ktorá nielenže vyzerá skvele pri rozdelení našej kúpeľne na zóny, ale zároveň chráni zvyšok miestnosti pred zatopením. V ponuke Completo.sk nájdete celú škálu rozmerov od 75 do 140 cm, teda pre každú kúpeľňu, od tej najmenšej až po skutočný kúpací salón. Nezabudnite, že sprchová zástena je namontovaná priamo na podlahe, čo zvyšuje efekt optického zväčšenia priestoru.

Sprchové sklo je akousi symbiózou najvyššej kvality spracovania s dizajnovým vzhľadom. Je vhodný prakticky do každej kúpeľne bez ohľadu na jej štýl. Zo zrejmých dôvodov je vhodnou voľbou do modernistických kúpeľní, ale možno ho použiť aj v retro, škandinávskych alebo industriálnych kúpeľniach. Najobľúbenejšími farebnými variantmi sú strieborná a čierna, takže je pomerne jednoduché zostaviť si súpravu, ktorá bude dizajnovo ladiť s vodovodnými batériami a ďalšími prvkami výzdoby.

Sprchové sklo možno kombinovať so sprchovými vaničkami inštalovanými priamo do podlahy kúpeľne. Táto štylistická úprava vytvára ilúziu žiadneho prahu, čo umožňuje spojiť klasický priestor pre chodcov s komfortom, ktorý poskytuje tradičná sprchová vanička.


Sprchové steny sú vyrobené zo skla s hrúbkou niekoľko milimetrov, často potiahnuté špeciálnou ochrannou vrstvou v závislosti od výrobcu, ktorá zaručuje jednoduchú údržbu a čistotu aj pri intenzívnom používaní. Profily, v ktorých je sklenená tabuľa uložená alebo namontovaná, sú mimoriadne odolné voči preťaženiu a teplotným výkyvom, čo sa prirodzene odráža v stabilite prvkov a záruke bezproblémovej prevádzky na mnoho a mnoho rokov.

pixel