Stojankové vaňové batérie

( množstvo produktov: 16 )

Stojankové vaňové baterie sa používajú na reguláciu prietoku vody pri napúšťaní vane horúcou alebo studenou vodou a na ovládanie pripojenej sprchovej hlavice. Je to univerzálne riešenie, ktoré vyhovuje používateľom, ktorí uprednostňujú kúpeľ, aj tým, ktorí dávajú prednosť rýchlej sprche.

Vaňová batéria jednootvorová,, dvojotvorová vaňová batéria, vaňová batéria so sprchou


Stojankové vaňové batérie sú náročnejšie na inštaláciu. Na rozdiel od nástenných verzií sa nepripájajú priamo na vodovodné potrubie v stene; na okraji vane sa musí vyvŕtať otvor alebo otvory, prípadne sa musí zakúpiť model s vopred pripraveným otvorom. Výhodou voľne stojacej vaňovej batérie je dokonalá expozícia, vďaka ktorej je nepochybne dizajnovejším riešením. V ponuke Completo.sk nájdete klasické strieborné chrómové varianty aj mimoriadne módne súpravy batérií v bielej a čiernej farbe.

Jednootvorové vaňové batérie sú najtradičnejšie zo všetkých modelov vaňových batérií. Jednootvorové batérie sa vyznačujú pákou, ktorá je zároveň vodovodným kohútikom, a ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Náš sortiment zahŕňa aj viacotvorové vaňové batérie, ktoré obsahujú samostatné komponenty, ako je vaňová výpusť, hadica ručnej sprchy a páka určená na spustenie prúdu vody. Tieto modely si každým rokom získavajú na obľube predovšetkým medzi užívateľmi, ktorí oceňujú modernosť.

pixel