Teleskopické digestory

( množstvo produktov: 11 )

Teleskopické odsávače pár - podstata ich fungovania

Teleskopické digestory patria medzi najobľúbenejšie podskrinkové odsávače pár. Ich veľkou výhodou je nepochybne skutočnosť, že sú takmer nepostrehnuteľné a veľmi ľahko sa integrujú do existujúceho kuchynského nábytku. Teleskopický odsávač pár vďačí za svoj názov mechanizmu, ktorý umožňuje vysúvanie častí spotrebiča. Na aký účel? Niektoré teleskopické odsávače pár umožňujú lepšie osvetlenie varnej dosky vysunutím časti odsávača, zatiaľ čo iné aktivujú ventilačný mechanizmus. V prípade každého odsávača pár tohto typu vám vysunutie a vloženie častí spotrebiča umožní diskrétne skryť odsávač pár pod skrinku.

Výhody teleskopických digestorov

Ďalšou výhodou teleskopických odsávačov pár je, že sa dajú nielen pripojiť k ventilačnému komínu, ale môžu byť inštalované aj v uzavretom okruhu. Digestor pracuje v režime absorbéra, ktorý zachytáva prebytočnú mastnotu a nepríjemné pachy do vyberateľného filtra. Je ideálnou voľbou pre používateľov, ktorí z technických dôvodov nemôžu nainštalovať odsávač pár do otvoreného okruhu.

Výsuvné odsávače pár sa dobre hodia aj do malých kuchýň alebo kuchynských kútov, kde by veľké odsávače pár, ktoré zaberajú veľa miesta, jednoducho narušili dizajn miestnosti. Tento typ odsávača pár je veľmi intuitívnym riešením pre tých, ktorí oceňujú minimalizmus v kuchyni a jednoduchú obsluhu. Teleskopické digestory sú lacnejšou alternatívou iných typov kuchynského vetrania.

pixel