Vaňové a sprchové batérie nástenné

( množstvo produktov: 41 )

Nástenné vaňové a sprchové batérie sú nevyhnutným spoločníkom pri každej kúpeli alebo rýchlej sprche. Kúpeľňa je bez vane trochu neúplná, preto sa oplatí vyhradiť si v byte alebo dome malý priestor, kde vám vaňa plná mäkkej peny alebo osviežujúca sprcha z nástennej sprchovej batérie poskytne trochu relaxu po náročnom dni. Dizajn kúpeľne, v ktorej hrá vaňa alebo sprchovací kút kľúčovú úlohu, sa nezaobíde bez moderných nástenných batérií.

Jednopáková nástenná batéria, dvojpáková sprchová batéria, kúpeľňové batérie s termostatom

Medzi vaňovými a sprchovými batériami určenými na montáž na stenu rozlišujeme obľúbené jednopákové batérie a klasické dvojpákové batérie. Bez ohľadu na náš výber je dôležité, aby boli vybavené napríklad keramickou hlavicou, ktorá zabraňuje kvapkaniu z kohútika, alebo úsporným perlátorom na prevzdušňovanie prúdu vody, čo výrazne prispieva k úspore spotreby vody.
V ponuke Completo.sk nájdete rôzne tvary, inšpiratívne detaily a množstvo farieb nástenných batérií, ktoré dokonale korešpondujú s interiérmi v retro štýle, ako aj s modernejšími. Nástenné vaňové a sprchové batérie sú výrobky najvyššej kvality pre náročných používateľov, ktoré zaručujú jedinečnosť interiéru našej vysnívanej kúpeľne!

pixel