Vaňové batérie

( množstvo produktov: 93 )

Vaňové batérie sa používajú na reguláciu prietoku vody pri napúšťaní vane teplou alebo studenou vodou na jednej strane a na ovládanie pripojenej sprchovej hlavice na druhej strane. Je to univerzálne riešenie, ktoré vyhovuje potrebám používateľov, ktorí uprednostňujú kúpeľ, ako aj tým, ktorí dávajú prednosť rýchlej sprche.

Nástenné vaňové batérie, retro vaňové batérie a vaňové batérie so sprchou

V závislosti od spôsobu inštalácie sa vaňové batérie delia na nástenné (vrátane podomietkových) a stojankové. Completo.sk ponúka aj obľúbené a stále žiadané vaňové batérie v retro štýle (modely s dvoma samostatnými gombíkmi nie sú najobľúbenejšie, ale najlepšie sa hodia do kúpeľní vo vintage štýle, najmä preto, že sú ponúkané v netradičných farebných variantoch, ako je starožitná mosadz alebo staré zlato), ako aj jednootvorové a viacotvorové, tradičné a termostatické súpravy.

Pre tých, ktorí hľadajú kompaktné a multifunkčné súpravy, sú tu funkčné vaňové a sprchové batérie, ku ktorým dostanete kompletnú batériu s rukoväťou a hadicou, takže nemusíte kupovať žiadne príslušenstvo, ale stačí si užívať používanie batérie spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje.

pixel