Vstavané vane

( množstvo produktov: 81 )

Vstavané vane, vstavané vane obdĺžnikové , asymetrické vane vstavané

Vaňa je jedným z najdôležitejších, ak nie kľúčovým prvkom našich kúpeľní a okrem praktického významu má obrovský vplyv na dizajn celej miestnosti. Preto je - najmä v prípade neobvyklých konštrukcií - tak ťažké vybrať optimálny typ, tvar a veľkosť vane. Riešením uvedených dilem je vstavaná vaňa, ktorá umožňuje slobodu usporiadania, jednotný štýl a jedinečnú praktickú hodnotu. Vďaka použitiu rôznych materiálov, bohatosti tvarov a foriem umožňuje vstavaná vaňa originálne a nekompromisné zariadenie našej vysnívanej kúpeľne. Za zmienku stojí kompaktný dizajn týchto vaní, takže toto riešenie môžu využiť aj majitelia malých kúpeľní, navyše nespôsobujú ťažkosti pri udržiavaní čistoty a zostávajú lacnejším variantom voľne stojacej vane.

Typy vstavaných vaní

Pre tradicionalistov je tu obdĺžniková vaňa, ktorej tvar umožňuje najjednoduchšiu montáž a inštaláciu. Vďaka materiálom použitým pri výrobe vane ju možno prispôsobiť profilovaným tvarom, ale obdĺžniková vaňa zostáva prirodzenou voľbou pre klasické a minimalistické interiéry.
Ďalším dizajnom v ponuke Completo.sk sú obľúbené rohové vstavané vane. Je to optimálne riešenie pre milovníkov funkčného, ale zároveň moderného a vizuálne atraktívneho dizajnu. Vstavaná rohová vaňa spĺňa väčšinu týchto očakávaní a v prípade kúpeľne s atypickým, a teda ťažko riešiteľným priestorom spája povestnú vodu s ohňom, t. j. poskytuje primerane atraktívny vzhľad bez vylúčenia ergonómie.
Asymetrické vane sú obľúbené už roky a okrem nezvyčajného vzhľadu ponúkajú aj jedinečné možnosti konfigurácie vrátane štandardného a voliteľného vybavenia, ako sú tvarované sedadlá, opierky rúk, madlá a kúpacie doplnky. Pri výbere asymetrickej vane je dôležité určiť presné miesto jej inštalácie - tento typ vane sa totiž vyrába v dvoch variantoch: pravom a ľavom, preto je potrebné pred kúpou vedieť, na ktorej strane kúpeľne bude inštalovaná.
Vstavané vane od Completo.sk sa dodávajú v rôznych veľkostiach od 140 do 180 cm, takže by nemal byť problém vybrať si optimálny model, ktorý bude spĺňať vaše očakávania.

pixel