Výsuvné / vstavané digestory

( množstvo produktov: 141 )

Napriek malým rozmerom plní vstavaný odsávač pár svoju funkciu. Digestory účinne absorbujú vlhkosť, mastnotu a zápach bez toho, aby boli viditeľné. Vstavané odsávače pár možno ľahko integrovať do každej kuchyne!

Vstavaný čierny odsávač pár, biely odsávač pár a vstavané skrinkové digestory... farebne zladiť vstavaný odsávač pár tak, aby ladil s vaším interiérom

V kolekcii Completo.sk nájdete vstavané odsávače pár v niekoľkých farebných variantoch. Vyberte si vysnívaný odsávač pár: biely, čierny alebo strieborný. Vstavané odsávače pár sú kompaktné a účinné. Vstavané odsávače pár možno prispôsobiť akémukoľvek štýlu kuchyne tak, že ich zladíte s kuchynským nábytkom. Vstavané modely sú k dispozícii v šírkach od 50 do 80 cm.

V akej výške máme nainštalovať vstavaný odsávač pár?

V závislosti od modelu a odporúčaní výrobcu inštalujeme vstavané odsávače pár v rôznych výškach. Predpokladá sa, že priemerná výška nad plynovým sporákom je: 60 - 65 cm. Nad elektrickou varnou doskou: 50 cm. Nesprávne umiestnenie odsávača pár negatívne ovplyvní jeho výkon. Minimálna výška závisí od typu varnej dosky alebo sporáka. Pred inštaláciou si vždy prečítajte návod na použitie.

Prečo je kuchynský digestor nevyhnutný?

Funkčná kuchyňa sa nezaobíde bez odsávača pár. Jeho úlohou je odstraňovať pachy, vlhkosť, absorbovať tuky a iné látky zo vzduchu. Odsávač pár zvyšuje komfort pri varení a zabraňuje kondenzácii vody na oknách. Ak nemáte odsávač pár, všetky výpary z varenia sa usadzujú na nábytku, stenách a textíliách. Je dôležité, aby odsávač pár zodpovedal vášmu štýlu varenia. Účinnú prevádzku zabezpečí odsávač pár, ktorý je široký aspoň ako plynový sporák/elektrická varná doska alebo širší (+10/20 cm).

pixel