Zápustné / vstavané umývadlá

( množstvo produktov: 5 )

Zapustné umývadlá sú klasickým, rokmi overeným riešením s nadčasovým vzhľadom. Toto umývadlo je ideálne pre tradičné kúpeľne aj modernistické interiéry. Sofistikovaný tvar týchto armatúr dodáva našim kúpeľniam ľahkosť a riadnu dávku minimalizmu bez toho, aby ich zbavil typickej elegancie. Stačí si vybrať farbu umývadla, jeho tvar a skrinku alebo dosku, do ktorej bude zabudované.

Výhody vstavaných umývadiel

Najväčšou výhodou tohto riešenia je nepochybne úspora miesta, pretože tieto modely nám umožňujú oveľa väčšiu plochu pracovnej dosky ako umývadlá na doske. Samozrejme, ide o kompromis. Dôsledkom montáže na dosku je naopak menej miesta na skrinku pod umývadlom a obmedzenia v prípade zásuvky, ktorá býva umiestnená pod umývadlom. Výhodou drezu zapusteného do dosky je jednoduchosť udržiavania čistoty drezu, pretože ich konštrukcia takmer vylučuje hromadenie nečistôt alebo usadenín. V prípade umývadla montovaného na dosku si môžeme dovoliť nainštalovať sifón aj do skrinky, čím skryjeme odtokové prvky pred pohľadom, presne naopak ako v priemyselných alebo podkrovných kúpeľniach, kde sú sifónové systémy dekoratívnym prvkom ich dizajnu.

Vstavané drezy na dosku bez otvoru, moderné zapustné drezy a malé zapustné drezy


Vstavané umývadlá z kolekcie Completo.sk majú univerzálnu farbu. Čierna a biela sú klasikou, ktorú radi používame v našich kúpeľniach, toaletách a WC. Vďaka tejto jedinečnej a základnej farebnej schéme budú zapustené umývadlá pôsobiť dizajnovo a veľmi moderne na akejkoľvek doske, drevenej, kamennej alebo s glazovanými dlaždicami. Malé zapustené umývadlo alebo veľké zapustené umývadlo z našej kolekcie dokonale zapadne do všetkých typov interiérov bez ohľadu na ich veľkosť alebo farbu. Malé umývadlo zabudované do dosky bude ideálnym riešením pre menšie kúpeľne, napríklad v paneláku, veľké umývadlo zapustné do dosky bude ideálnym riešením pre väčšie kúpeľne v dome. Vstavané umývadlá sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou a dokonalým vzhľadom v kúpeľni.

pixel