Dávkovače umývacích prostriedkov

( množstvo produktov: 33 )

Dávkovač prostriedku na umývanie riadu, dávkovač saponátu, dávkovač saponátu do drezu

Funkčnosť pri práci v kuchyni je v súčasnosti veľmi žiaduca. Pri výbere kuchynských doplnkov sa riadime predovšetkým vzhľadom; mali by byť dizajnovo zaujímavé a predovšetkým by mali ladiť so štýlom, v ktorom sme kuchyňu zariadili! Druhou najdôležitejšou vecou je ich praktickosť a funkčnosť. Sme zaneprázdnení a chceme svoju každodennú prácu v kuchyni vykonávať efektívne a strácať čo najmenej drahocenného času. Nechceme sa už viac trápiť, kuchynské vybavenie je tu na to, aby nám pomohlo.

Čierny dávkovač mydla, biely dávkovač pracieho prostriedku a zlatý dávkovač umývacieho prostriedku

Drez je ústredným bodom kuchyne a umývanie riadu je nevyhnutnou súčasťou dňa. Aj keď máte umývačku riadu, stále umývate niektoré riady ručne. Plastové fľaše s často nevzhľadnými škvrnami od čistiacich prostriedkov sú tŕňom v oku a kazia estetický vzhľad nejednej kuchyne. Veľmi dobrým riešením sú dávkovače na umývací prostriedok, ktoré možno nainštalovať priamo do drezu. Dávkovač prostriedku na umývanie riadu je namontovaný tak, že nad okraj drezu vyčnieva len elegantná časť, zásobník na tekutinu zostáva neviditeľný. Stlačením pumpičky sa uvoľní jedna dávka pracieho prostriedku. Ide o veľmi pohodlný mechanizmus, čerpadlo možno stlačiť rukou, lakťom, podľa toho, ako sa v danom čase cítite pohodlnejšie. Nemusíte sa obávať zaschnutia zvyškov čistiaceho prostriedku na pracovnej doske. Ak si vyberiete správny otvor a dávkovač namontujete do drezu, každá kvapka tekutiny bude padať priamo do komory drezu. Už žiadne lepkavé škvrny a fľaky! Navyše pri každom stlačení pumpičky uvoľníte presne jednu odmeranú dávku. Ušetrite tekutinu.

Dávkovače umývacích prostriedkov od spoločností Blanco a Villeroy & Boch z Completo.sk sú k dispozícii v leštenej a brúsenej nehrdzavejúcej oceli, chrómovanej leštenej mosadzi a mangáne. Farbu a tvar dávkovača prostriedku na umývanie riadu možno ľahko prispôsobiť kuchynskej batérii. BLANCO LEVOS má kartáčované geometrické hrany a je navrhnutý špeciálne pre oceľové drezy radu CLARON. Podobné špicaté hrany dávkovača QUADRIS sú vhodné pre jedno- a dvojdrezové drezy BLANCO ZEROX z nehrdzavejúcej ocele. Pokiaľ ide o objem nádržky na tekutinu, spoločnosť Villeroy & Boch ponúka v kolekcii Completo.sk variant s objemom 250 ml a variant s objemom 500 ml pre značku Blanco. V oboch prípadoch sa umývadlo napĺňa zhora odskrutkovaním časti dávkovača, ktorá vyčnieva nad umývadlom.

pixel